Isıtma, Soğutma ve  Kullanım Suyu İçin Tek Çözüm: Mitsubish Heavy Hydrolution Isı Pompası

Isıtma, Soğutma ve Kullanım Suyu İçin Tek Çözüm: Mitsubish Heavy Hydrolution Isı Pompası

Mitsubishi Heavy’nin yeni nesil ısı pompası Hydrolution, rakiplerine göre üstün özellikleriyle sektöre yeni bir soluk kazandırıyor. Tek cihazda ısıtma, soğutma ve kullanım sıcak suyu gibi bir konutun ihtiyacı olabilecek tüm unsurları tek sistem üzerinden karşılayan Hydrolution, aynı zamanda mevcut kalorifer sistemleri ve güneş enerjisi ekipmanlarıyla da uyumlu çalışıyor. Hydrolution Isı Pompası, verimli teknolojileriyle de öne çıkıyor.

55 yıllık Form Şirketler Grubu güvencesi ve Japon Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri, yüksek teknolojiye sahip özellikleriyle iklimlendirme sektörüne yeni bir soluk kazandıran ısı pompası Hydrolution’ı satışa sundu. Isıtma, soğutma, kullanım sıcak suyu ihtiyaçlarını tek sistem üzerinden sağlayan Hydrolution ısı pompası, 5,32’ye varan pazardaki en yüksek COP değeriyle rakiplerinden sıyrılıyor.

Hydrolution ısı pompası, 8 cihaza kadar tek kontrol ünitesi vasıtasıyla bağlanabilme özelliği ile bir sistemde 128 kW’a kadar enerji erişimine imkan sağlıyor. Kaskad bağlantı özelliği sayesinde 8 cihazı eş yaşlandırma ile çalıştırarak, enerji tasarrufu sağlarken, cihazların mekanik yorulmalarını tüm cihazlara eşit şekilde bölerek cihaz ömrünü uzatıyor. Tek kontrol ünitesini kullanarak, kaskad içindeki belirli cihazları kullanım suyuna, belirli cihazları ise ısıtma/soğutma işlemine özel olarak görevlendirebiliyor.

Kapasite ve kullanım kolaylığının yanı sıra verimlilik ve performans

Form MHI Klima Sistemleri’nin yeni ürünü Hydrolution ısı pompası, verimliliği ve performansı ile de kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 5.32’ye varan COP değerinin yanı sıra -20 oC ile +43oC dış ortam sıcaklığı aralığında +58oC’ye kadar sıcak su üretimi ile dört mevsim sıcak su ve kullanım suyu ihtiyacını karşılıyor.

Uzaktan erişim kolaylığı

Hydrolution ısı pompaları, MyUpway uygulaması sayesinde uzaktan kumanda edilebiliyor. Kullanıcılar uzakta olsalar bile internet üzerinden cihaza erişerek, ısı pompasını izliyor ve kontrol edebiliyorlar. Bu özellik sayesinde ayrıca arıza durumlarından da kolayca haberdar oluyorlar.

İlgili Haberler

OPS Mall’un Havası LENNOX ile Değişiyor

OPS Mall’un Havası LENNOX ile Değişiyor

2019 yılından itibaren Lennox marka paket klimaların lisanslı üretimini yerli olarak gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, uzun…
Granada Luxury Red Otel’in İklimlendirme Tercihi; Mitsubishi Heavy

Granada Luxury Red Otel’in İklimlendirme Tercihi; Mitsubishi Heavy

Üstün Japon teknolojisiyle Form kalitesini bir araya getiren Form MHI Klima Sistemleri, Alanya’da Avsallar bölgesinde yer…
Form Şirketler Grubu Onursal Başkanı Bedi Korun’a Makine Mühendisliği Odası’ndan “Meslekte 70. Yıl Ödülü”

Form Şirketler Grubu Onursal Başkanı Bedi Korun’a Makine Mühendisliği Odası’ndan “Meslekte 70. Yıl Ödülü”

Form Şirketler Grubu’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Bedi Korun, bilgi birikimi ve tecrübesiyle tam 70 senedir…