İnşaat Projeleri İçin En Uygun Çözümler Ode Select İle Tek Ekranda

Ode Yalıtım’dan Sektörde Bir İlk Daha: ODE SELECT

 ODE Yalıtım, inşaat projeleri için en uygun su yalıtımı çözümlerini dakikalar içerisinde bir araya getiren online sistem seçim aracı ODE Select’i geliştirdi. Türkiye’de ilk, dünyada da sayılı örneklerden biri olan uygulama, çatılar, temel ve perdeler için yalıtım çözümleri, proje kriterlerine uygun sistemler, 2D detaylar, şartnameler ve teknik dokümanları görüntülemeyi ve bilgisayara indirebilmeyi sağlıyor. Mimarlar, tasarımcılar, danışmanlar, müşavirler ve uygulamacıların işlerini kolaylaştıran sistem üzerinden ayrıca, satış temsilcilerinden teklif veya uzmanlardan teknik destek alınabiliyor. 

Türkiye’de yalıtım sektörünün lider firması ODE Yalıtım, dört binin üzerinde ürün çeşidinin yanı sıra teknolojiyi odağına alarak geliştirdiği yenilikçi hizmetler ile de paydaşlarına değer yaratmaya devam ediyor. ODE Yalıtım bu kapsamda son olarak, inşaat projeleri için en uygun çözümleri ve teknik dokümanları dakikalar içinde bir araya getiren online sistem seçim aracı ODE Select’i devreye aldı.

Sektörde bir ilk olan ODE Select ile çatılar, temel ve perdeler için yalıtım çözümleri, proje kriterlerine uygun sistemler, 2D detaylar, şartnameler ve teknik dokümanlar tek bir dosya halinde ve tamamen ücretsiz olarak bilgisayara indirilebiliyor. Sistem ayrıca, ihtiyaç duyulduğu takdirde satış temsilcilerinden teklif veya uzmanlardan teknik destek almaya da olanak tanıyor.

Erhan Özdemir: “Paydaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak yenilikçi bir sistem”

ODE Select hakkında bilgi veren ODE Yalıtım Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özdemir, “ODE Yalıtım olarak bu yılın başında KOD 2020’yi lanse etmiş ve önümüzdeki süreç için odağımıza almıştık. KOD 2020’nin K’si Kurum İçi Girişimcilik, O’su Operasyonel Mükemmellik, D’si ise Dijital Dönüşüm’ü temsil ediyordu. Dijital dönüşümün getirdiği değişimleri ve sektörümüzün gerekliliklerini göz önünde bulundurarak gerek üretim gerekse hizmet süreçlerimizde teknoloji ve inovasyonu önceliyoruz. Bu dönüşüm pandemi ile birlikte daha da arttı, insan odaklı iş modellerinin ve üretim süreçlerinin değiştiği bir dönem başladı. Biz de bu dönemde, inşaat sektöründe faaliyet gösteren paydaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak yenilikçi bir sistemi devreye aldık. ODE Select, Türkiye’de bir ilk olmasının yanı sıra dünya genelinde de sayılı iyi örneklerden biri. KOD 2020 çerçevesinde üzerinde halihazırda çalıştığımız, sektörümüze değer katan bu gibi ürün ve hizmetleri lanse etmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.