İçinizi Isıtan Teknoloji : ”Goldsun Elektrikli Isıtıcı”

İçinizi Isıtan Teknoloji : ”Goldsun Elektrikli Isıtıcı”

Infrared Isıtma teknolojileri alanında tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiren Çukurova Isı, Goldsun Elektrikli Isıtıcılar ile pandemi nedeniyle sosyal vakitlerini bahçelerinde, teraslarında, balkonlarında geçirenlere ve kış aylarında yazlıklarında kalmayı tercih eden yazlıkçılara, soğuk havalarda, sıcak ortamlar sağlayarak, keyifli ve konforlu ortamlar sunuyor.

Isıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, ürün gamını, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirmeye devam ediyor. İleri ısıtma teknolojileri ile pandemi nedeniyle sosyal vakitlerini bahçelerinde, teraslarında, balkonlarında geçirenlere ve kış aylarında yazlıklarında kalmayı tercih eden yazlıkçılara, sıcak ortamlar sağlayan Çukurova Isı, konforu ve verimliliği bir arada sunuyor.

 

IP 55 su koruması

IP 55 su korumasına sahip olarak üretilen ve yüksek yüzey sıcaklığı ile bulunduğu ortamı istenilen konfor şartlarına uygun olarak ısıtan; Goldsun Supra Plus, Supra, Aqua, Nova Plus ve Nova serisi elektrikli ısıtıcılar, evlere, bahçelere, balkonlara ve teraslara mimari açıdan göze rahatsızlık vermeyecek şekilde, estetik ve kullanışlı bir şekilde monte ediliyor.

Uzaktan kumanda ile 5 farklı kademede çalışma avantajı

Goldsun elektrikli ısıtıcılar, optimize edilmiş reflektör yapısı ve dekoratif kasası ile sert iklim koşullarında evlerini ısıtmak için en iyi fiyat ve ısıtma performansı dengesi arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Yüksek performans değerlerinin yanı sıra fonksiyonel kullanım açısından da tercih edilen Goldsun serisi elektrikli ısıtıcıların Plus serilerinde, cihaz kasası ile bütünleşik olan kumanda modülü sayesinde kapasitesinin % 60 oranına kadar kısılabiliyor. Cihaz ile birlikte verilen kızılötesi uzaktan kumanda ise ısıtıcıyı 5 farklı kademede çalıştırma avantajı sunuyor. Bu özellik, değişken hava koşullarında daha konforlu ısıtma yapılmasına olanak sağlıyor.

Anında maksimum ısıtma

Dış mekânlarda vakit geçirmekten vazgeçemeyenlerin ilk tercihi haline gelen Goldsun elektrikli ısıtıcıların içerisinde yer alan halojen ampul, 1.5 saniye içerisinde 2250°C’ye ulaşarak anında maksimum ısıtma hissi yaratıyor ve geniş açılı ısıtma teknolojisi ile ısıtıcının uzak mesafelerden dahi ısıtma yapmasına imkân sağlıyor.

Termal kamera ile yapılan testler de kısa dalga teknolojisine sahip olan 2000 watt gücündeki bir Goldsun ısıtıcının, orta dalga teknolojisinde ve 2500 watt gücünde ki bir rezistanslı ısıtıcıdan çok daha iyi performans sergilediğini ortaya koyuyor.

Taşınabilir ısıtma çözümleri

Taşınabilir ısıtma çözümleri de sunan Çukurova Isı, “Goldsun Mobile Serisi Isıtıcılar” ile evler, bahçeler, balkonlar, verandalar, teraslar gibi alanlarda kullanıcıların ihtiyacına uygun ısıtma sağlıyor. Ayrıca devrilme emniyeti de bulunan ısıtıcılar, son derece güvenlikli teknolojilerle üretiliyor. MOBILE serisi ısıtıcılar, 700 watt veya iki kademeli 1400 watt kapasite seçenekleri ile üretiliyor.

%100 müşteri memnuniyeti

Goldsun elektrikli ısıtıcılar ile müşterilerine yüksek enerji verimliliği, konfor ve düşük bakım maliyetleri sunan Çukurova Isı, %100 müşteri memnuniyetini, faaliyetlerinin merkezine koyuyor. 81 ili kapsayan geniş satış ağı ve Türkiye’nin önde gelen online alışveriş siteleri üzerinden satışa sunulan Goldsun ısıtıcılar hakkında detaylı bilgi almak için www.cukurovaisi.com ve www.goldsun.com.tr sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Kafe ve Restoranların Dış Mekânlarında Sunulan Konfor Önemli Bir Tercih Kriteri

Kafe ve Restoranların Dış Mekânlarında Sunulan Konfor Önemli Bir Tercih Kriteri

Birçok insan açık havada yemek yemeyi keyifli bir deneyim olarak görüyor. Bu nedenle kafe ve restoranların…
Soğuk Çalışma Ortamları, İşletmelerin ‘İş Gücü Maliyetlerini’ Yüzde 10 Artırıyor!

Soğuk Çalışma Ortamları, İşletmelerin ‘İş Gücü Maliyetlerini’ Yüzde 10 Artırıyor!

Son yıllarda hızla yükselen enerji fiyatları, sanayicileri zorluyor. Isıtma da sanayicileri zorlayan gider kalemleri arasında yer…
Evlerin Açık Alanları İçin Isıtıcı Alırken Bu Tavsiyelere Dikkat!

Evlerin Açık Alanları İçin Isıtıcı Alırken Bu Tavsiyelere Dikkat!

İlkbaharla birlikte evlerin; balkon, teras ve bahçeleri kullanıma açıldı. Evde gün boyu açık hava keyfi sürmek…