GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

GÖKÇE BRÜLÖR: 60 Yıllık Geleneğin Ardında ‘Yenilikçi Bir Gelecek’ Hedefliyor

Isıtma sektörünün öncü firmalarından Gökçe Brülör, yüksek verimli ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla 1964 yılından bu yana sektöründe öncü ve lider olma misyonunu koruyor. 60 yıllık köklü geçmişiyle ülkemizin enerji sektöründe öncü bir rol üstlenen Gökçe Brülör, 2022 yılında değişim kararı alarak yeni bir döneme adım attı.

Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H. Ahmet İlhan, Han Enerji firmasının 2022 yılının başında Gökçe Brülör’ü satın almasının ardından geçen süreci değerlendirdi ve şirketin stratejik hedeflerini paylaştı:

Şahlanış dönemi başladı
“Gökçe Brülör, geçmişin deneyimlerini, kurumsal altyapısını ve enerji sektöründeki dinamizmi yükseltmek amacıyla Han Enerji ile birleştirme kararı aldı. 2022 yılında başlayan bu birliktelik; köklü, güçlü ve enerjik bir sloganla yeni bir başlangıcın habercisi oldu. Firma, 2022 yılında devir sürecini başarıyla yöneterek 2023 yılında yeniden yapılanmanın stratejisini belirleyip, uyguladı. Gökçe Brülör, 2024 yılına gelindiğinde ise geçmişte olduğu gibi bir şahlanış dönemine girdi.

Yerli ve milli bir vizyon: Ar-Ge
Gökçe Brülör olarak, bu yeni dönemde sektöre yön verecek yeni ürünler ve teknolojiler geliştirmek için kapsamlı bir Ar-Ge stratejisi benimsedik. Alanında uzman mühendislerimiz, enerji verimliliğini artıran, çevre dostu ve sürdürülebilir çözümler üzerinde çalışarak sektördeki ihtiyaçlara özel çözümler sunmaya odaklandı.

Küresel arenada yükselen bir marka olmayı hedefliyor
Firmamızın vizyonu, sadece kendi ülkemizde değil, aynı zamanda küresel düzeyde rekabetçi ve etkili bir enerji çözüm sağlayıcısı olmaktır. Bu bağlamda, uluslararası standartlara uygun ürünler ve teknolojiler geliştirme hedefiyle küresel pazarda da güçlü bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz. Aynı zamanda çeşitli ülkelerde ki temsilciliklerimiz ve distribütörlerimiz ile global arenadaki gücümüzü her geçen gün arttırıyoruz.

Stratejik Hedefler: Tasarım, dijitalleşme, globalleşme, büyüme ve müşteri memnuniyeti
Gökçe Brülör olarak, yeni dönemde belirlediğimiz stratejik hedeflerimizle sektördeki liderliğimizi güçlendirmeyi ve yakın zamanda dünyanın aranan markalardan biri olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda hedeflerimizi, 5 başlık altında özetleyebilirim.

  1. Tasarım iyileştirme: Gökçe Brülör olarak, ürünlerimizin tasarımını iyileştirme konusunda büyük bir kararlılıkla hareket ediyoruz. Estetik ve fonksiyonellik konularında yapılan iyileştirmelerle, müşterilerimize, çevreci ve performans odaklı ürünler sunmayı hedefliyoruz.
  2. Dijitalleşme: Gelişen teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak, ürünlerimizin ve faaliyetlerimizin dijitalleştirilmesini hedefliyoruz. Dijitalleşme, iş süreçlerimizin daha verimli ve etkili bir şekilde yönetilmesini sağlayacak, müşterilerimize daha hızlı ve kişiselleştirilmiş çözümler sunmamıza olanak tanıyacak.
  3. Globalleşme: Gökçe Brülör olarak, uluslararası pazarda ki gücümüzü arttırmayı hedefliyoruz. Globalleşme stratejimiz kapsamında; yurtdışında yeni pazarlara açılmayı, uluslararası müşteri portföyümüzü genişletmeyi ve yerel ihtiyaçlara uygun çözümler sunmayı amaçlıyoruz.
  4. Büyüme: Üretim ve satış kapasitemizi artırarak büyümek de planlarımız arasında yer alıyor. Bu kapsamda; Pazar payımızı genişletmeyi, yeni segmentlere adım atmayı ve sektörde ki lider konumumuzu güçlendirmeyi hedefliyoruz.
  5. Müşteri Memnuniyeti: Gökçe Brülör olarak, müşteri memnuniyetini tüm süreçlerimizin merkezinde tutuyoruz. Müşterilerimizle güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurmak ve etkileşimi artırmak da yeni dönem hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Gökçe Brülör’ün eğitime katkısı: Yüzlerce sanatkâr, servis ve mühendis
Gökçe Brülör, 60 yıllık süreçte enerji sektöründe sadece ürünleri ile değil, aynı zamanda insan kaynağına sağladığı katkılarla da öne çıkmıştır. Bu süre zarfında, Gökçe Brülör, ülkemize yüzlerce sanatkâr yetiştirerek, enerji sektöründeki hizmetlere nitelikli elemanlar kazandırmıştır. Firmamız, servis ağını güçlendirmek adına eğitimlere önem vermiş ve enerji sektöründe hizmet veren servislerine, mühendis kadrolarına ve teknik elemanlara sağladığı destek ile sektördeki kalifiye işgücünün gelişimine katkıda bulunmuştur.

Gökçe Brülör, yalnızca kendi başarısını değil, sektörde ki genç yeteneklerin gelişimine ve başarısına da önem vererek, enerji sektöründeki bilgi birikimini ve tecrübeyi, gelecek nesillere aktarmaya da odaklanmıştır. Bu sayede enerji sektöründe yetişen nitelikli insan kaynağı, Gökçe Brülör’ün öncülüğünde sektördeki gelişmelere katkı sağlamıştır. Gelecekte de eğitime önem vererek; sektördeki insan kaynağının gelişimine, kaliteli hizmetin ve uzmanlığın sürdürülebilirliğine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

Geleceğe yönelik güven ve inançla ‘nice 60 yıllara’…
Sektördeki 60 yıllık köklü geçmişimizde elde ettiği güven ve itimat ile bugün Türkiye’nin enerji sektöründeki lider firmaları arasında yer alıyoruz. Bu süreçte kazanılan güven ve itimat ilişkisi, Gökçe Brülör’ün enerji sektöründe ki liderlik sorumluluğunu üstlenmeye devam edeceğinin bir göstergesidir. Firmamız, müşteri memnuniyetini ve kalite standartlarını ön planda tutarak enerji sektöründeki yeniliklere öncülük etme vizyonunu sürdürecektir” dedi.

İlgili Haberler

Gökçe Brülör’ün e-ticaret Platformu Açıldı! 

Gökçe Brülör’ün e-ticaret Platformu Açıldı! 

Gökçe Brülör, inovatif brülör teknolojilerini artık, www.gokcebrulor.com web adresi üzerinden de tüketicilerle buluşturuyor.  Gökçe Brülör ’ün…
Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Modern Seralar, Gökçe Brülör’ü Tercih Ediyor

Isıtma sektörünün öncü firmalarından Gökçe Brülör, 1964 yılından bu yana yüksek verimli ürünleri ve müşteri odaklı…
H. Ahmet İlhan – Muhtemel Bir Doğalgaz Sıkıntısında Ulusal Kriz Yönetimi

H. Ahmet İlhan – Muhtemel Bir Doğalgaz Sıkıntısında Ulusal Kriz Yönetimi

 ISK-Sodex 2023 Fuarı’nda Gökçe Brülör Yönetim Kurulu Başkanı H.Ahmet İlhan’ın “Muhtemel Bir Doğalgaz Sıkıntısında Ulusal…