GLOBAL MARKA OLMA YOLCULUĞUNU SÜRDÜREN ODE ‘KOD2020’Yİ AÇIKLADI

GLOBAL MARKA OLMA YOLCULUĞUNU SÜRDÜREN ODE ‘KOD2020’Yİ AÇIKLADI

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım firması ODE’nin İstanbul’da beyaz yaka çalışanlarına yönelik düzenlediği Paylaşım Toplantısı’nda, şirketin 2019 performansı değerlendirildi ve 2020 hedefleri ele alındı. Toplantıda konuşan ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, ODE’nin 2019 yılında tüm hedeflerini başarıyla yakaladığını söyledi. Toplantıda yeni dönem stratejileri olan KOD2020’yi açıklayan Orhan Turan, “ODE global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Önümüzdeki dönemde stratejimiz: ‘K’urum içi girişimcilik,’O’perasyonel mükemmellik ve ‘D’ijital dönüşüm etrafında şekillenecek” dedi.

Yalıtımda dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden ODE Yalıtım, çalışanlarıyla buluştuğu Paylaşım Toplantısı’nda 2019 yılını değerlendirerek, 2020 hedeflerini masaya yatırdı. ODE Yalıtım’ın 100’ü aşkın beyaz yaka çalışanının katıldığı toplantıda konuşan ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, yeni dönem stratejisi olan KOD2020’yi açıkladı. Orhan Turan, “2019 yılında başta ihracat olmak üzere tüm hedeflerimizi başarıyla yakaladık. Önümüzdeki dönemde stratejimiz: ‘K’urum içi girişimcilik, ’O’perasyonel mükemmellik ve ‘D’ijital dönüşüm etrafında şekillenecek” diye konuştu.

Orhan Turan: “Çevik yapımız sayesinde hızlı aksiyon alacağız, operasyonel verimliliğe odaklanacağız”

Satış-pazarlama, finans, insan kaynakları ve üretim bölümlerinin yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, ODE olarak 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yaptıklarını hatırlatarak şöyle konuştu: “2019’da ciro içinde ihracatın payı arttı ve yüzde 40 olarak gerçekleşti. Bu oranı önümüzdeki 3 yıl içinde yüzde 50 seviyelerine çıkartmayı hedefliyoruz. 2020’ye yüzde 25 büyüme hedefiyle girdik, yeni yılda global bir marka olma yolculuğumuzdaki hızımızı daha da artırmayı planlıyoruz. Bu yıl dijital dönüşüm odağımızda olacak. Çevik yapımız sayesinde hızlı aksiyon alacağız, operasyonel verimliliğe odaklanacağız ve 2019 yılında başlattığımız mentörlük sistemini daha da geliştirerek 2020’de kurum içi girişimciliği güçlendireceğiz.”

Toplantıda bir konuşma yapan Digitopia Danışmanlık Ajansı CEO’su Halil Aksu ise ODE çalışanlarına yapay zekayla şekillenen yeni dünyaya dair öngörülerini paylaştı. Aksu, dijitalleşmenin şirket stratejilerine etkilerini ve bu dönüşümde başarılı olmak için yapılması gerekenleri aktardı.

İlgili Haberler

ODE Evomineral İle Konforlu Yaşam Alanları Sunuyor

ODE Evomineral İle Konforlu Yaşam Alanları Sunuyor

Yalıtımda dünya markası olma hedefiyle yatırımlarını sürdüren ODE, bina yalıtımında ara bölme duvarlar için kolay uygulanan…
ODE, ESKİŞEHİR ÜRETİM TESİSİNDE USTA EĞİTİMLERİ, BAYİ ORGANİZASYONLARI VE PAZARLAMA TOPLANTILARI DÜZENLİYOR

ODE, ESKİŞEHİR ÜRETİM TESİSİNDE USTA EĞİTİMLERİ, BAYİ ORGANİZASYONLARI VE PAZARLAMA TOPLANTILARI DÜZENLİYOR

ODE YALITIM ESKİŞEHİR’İ ÇEKİM MERKEZİ HALİNE GETİRDİ ODE, üretim tesisinin bulunduğu Eskişehir’i yalıtım dünyasından çok sayıda…
ODE ’DEN ÜSTÜN NİTELİKLİ YENİ NESİL SU YALITIM SİSTEMİ

ODE ’DEN ÜSTÜN NİTELİKLİ YENİ NESİL SU YALITIM SİSTEMİ

ODE SU YALITIMI ÜRÜN AİLESİNİN YENİ ÜYESİ “EPİKON PROOF” FARK YARATACAK Yalıtım sektörünün yenilikçi firması ODE…