GF Hakan Plastik’ten İnsan Gücüne Yatırım

GF Hakan Plastik’ten İnsan Gücüne Yatırım

Gerek kendi bünyesinde gerek iş ortaklarına yönelik düzenlediği eğitimler, gerekse çeşitli dernek ve okullara sağladığı destekle nitelikli iş gücüne her zaman yatırım yapan GF Hakan Plastik, 2022 yılında da programlı bir şekilde ilerliyor.

Her yıl düzenlediği ve destek sağladığı eğitimlerle nitelikli iş gücünün oluşturulması konusunda önemli adımlar atan GF Hakan Plastik, 2022 yılında da insana yatırım yapmaya devam ediyor.

GF’in 2025 stratejisi doğrultusunda geliştirilen ve bir kurum kültürü haline getirmek için farklı projeler yürütülen “ Önemseme, Öğrenme ve Performans” değerleri GF Hakan Plastik’in kendi bünyesindeki çalışmaların temelini oluşturuyor.

Sektörün geleceğine ve insan kaynağının verimli kullanımına verdiği önemle hem fabrikalarını hem de teknoloji ve eğitim merkezinin kapılarını öğrencilere açan GF Hakan Plastik, aynı zamanda okullara projelerinde de destek sağlıyor. Sektörde ilerleyen yıllarda istihdam edilecek gençlerle ve eğitimcilerle güçlü bir iletişim sağlamak amacıyla hem teknik lise hem de üniversiteler ile sıkça bir araya gelen GF Hakan Plastik, portföyünde bulunan ürünler, üretim ve prosesler hakkında bilgilendirme yapıp, gençlerin teknik ve teorik bilgilerini eşleştirmelerine destek oluyor. 2022 yılında TESİDER (Tesisat Teknolojileri Eğitim Derneği)  ile yaptığı işbirliği ile çeşitli liseleri Eğitim ve Teknoloji Merkezi’nde ağırlayarak eğitimler veren marka, yine online düzenlediği eğitimlerle de merkezi ziyaret edemeyenlere ulaşmayı hedefliyor.

Üniversitelerin Mühendislik bölümü öğrencilerine, ham madde girişinden başlayıp ürünün son kontrollerine kadar tüm prosesleri içeren Fabrika Teknik gezilerinin çok faydalı olduğuna inanan marka, kapılarını üniversitelere de açıyor. Bu doğrultuda Nişantaşı Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Ar-Ge kulübü, Çerkezköy tesislerinde ağırladı.

GF Hakan Plastik, kendi bünyesinde bulunan  ”Eğitim ve Teknik Destek” birimindeki uzmanları ile iş ortalarına yönelik teknik destek ve ürün eğitimlerine de devam ediyor.  Müşterilerini ve müşterileri çalışanlarını kendi paydaşları olarak önemseyerek düzenlediği ‘ürün eğitimlerinin yarı yıl durakları içerisinde Tiflis, Batum, Samsun, Trabzon, Bursa gibi iller yer aldı.

TİMDER eğitimlerinin 2022 yılında da sponsorlarından biri olan GF Hakan Plastik, son kullanıcı olan tesisat ustaları için de çalışmalar yürütüyor. Düzenlediği eğitimlerle sektörün usta ve tesisatçılarına ürünlerini tanıtıp, montaj hakkında bilgilendirmenin ve ürünler hakkında geri besleme almanın Ar-Ge ve Ür-Ge bölümleri için geliştirici bir unsur olarak değerlendiriyor.

İlk altı ayda düzenlediği 32 eğitimle 775 kişiye ulaşan GF Hakan Plastik, yıl sonuna kadar 60 eğitimle daha geniş kitlelerle buluşmayı hedefliyor.

İlgili Haberler

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Su Yönetimi, Hycleen ile Tam Otomasyon

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi Su Yönetimi, Hycleen ile Tam Otomasyon

Türkiye’nin Leed Gold sertifikasına sahip ilk kamu hastanesi olan Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’nin…
GF Hakan Plastik’ten Su+ Etkinlik Serisi

GF Hakan Plastik’ten Su+ Etkinlik Serisi

Kullanılabilir su kaynaklarının iklim değişikliği, nüfus artışı, kentleşme, vb. pek çok faktör ile giderek azalması, suyun…
GF Hakan Plastik “İyi Süpürme Hareketi” ile Plastiklerin Doğaya Salınımını Engelliyor

GF Hakan Plastik “İyi Süpürme Hareketi” ile Plastiklerin Doğaya Salınımını Engelliyor

GF Hakan Plastik, plastik sektöründe dünya çapında Operation Clean Sweep / İyi Süpürme Hareketi olarak adlandırılan…