Form & Mitsubishi Heavy Industries Ortaklığı 5 Yaşında! 

Form & Mitsubishi Heavy Industries Ortaklığı 5 Yaşında! 

Form ile Mitsubishi Heavy Industries ortaklığından doğan Form MHI Klima Sistemleri, 5. yılını geride bırakıyor. Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems Genel Müdürü Nobuaki Suzuki, değerli ortaklığın üstün başarılarını tebrik etmek üzere Form üst düzey yöneticilerini makamında ziyaret etti. 

Form MHI Klima Sistemleri, Form’un sektör tecrübesi ve Japon devi Mitsubishi Heavy Industries’in teknolojik gücünden aldığı destekle 5 yıldır aynı özveri, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetleri ile enerji verimliliği yüksek çözümler sunuyor.

Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems Genel Müdürü Nobuaki Suzuki, 2011 yılından bu yana süren iş birliği ve bu iş birliği sonucu kurulan ortaklık süresince üstün başarılara imza atan Form MHI Klima Sistemlerine tebriklerini sunmak üzere İstanbul’a geldi. Suzuki, gelecek dönemde de ortaklık çerçevesinde hedeflerine ulaşma noktasında çalışmalarının hız kesmeden ilerleyeceğini belirtti.

Form MHI Klima Sistemleri Genel Müdürü Zafer Sarı iş birliğini; “Mitsubishi Heavy Industries ile kurduğumuz değerli ortaklık çerçevesinde enerji tasarrufu ve kullanım konforunu ön planda tutarak otelden konutlara; hastanelerden alışveriş merkezlerine kadar pek çok farklı alanda sağladığımız iklimlendirme çözümlerinin 5. yılını başarılarla geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. İlerleyen dönemlerde gerçekleştireceğimiz projeler için oldukça heyecanlıyız” sözleriyle değerlendirdi.

Form MHI Klima Sistemleri; split klimalar, multi-split klimalar, profesyonel klimaların yanı sıra VRF sistemler, ısı pompaları, havadan suya sıcak su üreticileri gibi ürünlerle farklı ihtiyaçlara sahip yapıların iklimlendirmesinde önemli role sahip. Bu çerçevede Antteras Nev, Ephesia Holiday Beach Club, Garanti BBVA gibi sayısız referans başarılarıyla adından söz ettiriyor.

İlgili Haberler

OPS Mall’un Havası LENNOX ile Değişiyor

OPS Mall’un Havası LENNOX ile Değişiyor

2019 yılından itibaren Lennox marka paket klimaların lisanslı üretimini yerli olarak gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, uzun…
Granada Luxury Red Otel’in İklimlendirme Tercihi; Mitsubishi Heavy

Granada Luxury Red Otel’in İklimlendirme Tercihi; Mitsubishi Heavy

Üstün Japon teknolojisiyle Form kalitesini bir araya getiren Form MHI Klima Sistemleri, Alanya’da Avsallar bölgesinde yer…
Form Şirketler Grubu Onursal Başkanı Bedi Korun’a Makine Mühendisliği Odası’ndan “Meslekte 70. Yıl Ödülü”

Form Şirketler Grubu Onursal Başkanı Bedi Korun’a Makine Mühendisliği Odası’ndan “Meslekte 70. Yıl Ödülü”

Form Şirketler Grubu’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Bedi Korun, bilgi birikimi ve tecrübesiyle tam 70 senedir…