Farklı İklimlendirme İhtiyaçlarına Esnek Çözümler Mitsubishi Heavy PAC Serisinde

Farklı İklimlendirme İhtiyaçlarına Esnek Çözümler Mitsubishi Heavy PAC Serisinde

55 yıllık Form tecrübesi ve Japon Mitsubishi Heavy teknolojisinin birleşimiyle kurulan Form MHI Klima Sistemleri, üstün özelliklere sahip profesyonel seri split klimalar ile ofis, mağaza ve market gibi ticari alanların iklimlendirmesine değer katıyor. Verimliliği ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken Mitsubishi Heavy Profesyonel (PAC) serisi klimalar, ticari iklimlendirme alanına çok yönlü çözümler getiriyor.

Kombinlenebilen iç üniteler ile çok yönlü kullanım

5 kW’dan 25 kW’a kadar çeşitli kapasitelere sahip iç ve dış ünitelerle, farklı alanların iklimlendirme ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunuluyor. Ayrıca bu üniteler aynı kapasitelerde serbestçe kombinasyon imkanı sunarak, kullanıcılara aynı iç üniteyi ihtiyaca göre farklı dış ünitelerle kullanabilme olanağı sağlıyor.

Mitsubishi Heavy Profesyonel (PAC) serisi klimalar, yüksek verimlilik değerleri ve uzun bakır borulama metrajlarının yanı sıra birçok farklı avantaj barındırıyor. Kullanım kolaylığına odaklı kablolu veya kablosuz kumanda seçeneklerine ek olarak, çok kullanışlı RC-EX3A dokunmatik ekranlı kumanda, tüm profesyonel seri klimaları kontrol etmek için kullanılabiliyor. Ayrıca PAC serisi klimalar, KNX, Mod-Bus, Bac-Net gibi dillerle bina otomasyon sistemlerine kolaylıkla entegre edilebiliyor. Wi-fi modülü ile IOS ve Android işletim sistemleri üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Mitsubishi Heavy’nin üstün rüzgarsız serinlik teknolojisi draft panel, PAC serisi FDT ve FTDC 4 yöne kaset tipi tüm klimalarda standart olarak yer alıyor. FDT tipi klimalar ise Shadow Black renk seçeneği ile estetik beklentilere de çözüm sunuyor.

Profesyonel Seri klimaların dış ünite seçenekleri arasında Standart Inverter, Micro Inverter ve Hyper Inverter modelleri yer alıyor. İç ünite seçenekleri ise FDT 4 Yöne Kaset, FDTC 4 Yöne Kompakt Kaset, FDE Tavan Tipi, FDUM Orta Statik Basınçlı Kanal Tipi, FDU Yüksek Statik Basınçlı Kanal Tipi ve FDF Salon Tipi klimalardan oluşuyor.

İlgili Haberler

Alerjik Bünyeler İçin Klima Temizliğinin Önemi

Alerjik Bünyeler İçin Klima Temizliğinin Önemi

Temiz ve kaliteli hava solumanın değeri her geçen gün artıyor. Bu durum özellikle alerjik bünyeler için…
Garanti BBVA’nın İklimlendirme Konforu MITSUBISHI HEAVY’den

Garanti BBVA’nın İklimlendirme Konforu MITSUBISHI HEAVY’den

Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy’nin üstün kaliteli ürünleriyle Türkiye’nin her noktasına verimli iklimlendirme sunan Form MHI…
Alerjik Bünyeler İçin Uygun Klima Seçimi

Alerjik Bünyeler İçin Uygun Klima Seçimi

Klima seçimi özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için dikkatli yaklaşılması gereken bir konu. Oysa, doğru klima seçimi…