Eryap Grup Ve Bonus Yalıtım’ın İletişim Ajansı Practice Communication Management Oldu

Eryap Grup Ve Bonus Yalıtım’ın İletişim Ajansı Practice Communication Management Oldu

İnşaat ve Yalıtım Malzemeleri Sektörünün Köklü Markası İletişim Ortağını Belirledi

PRactice Communication Management (PRactice), 60 yılı aşkın köklü geçmişiyle ülkemiz ekonomisine değer katan Eryap Grup ve bünyesinde yer alan, tüm yalıtım ihtiyaçlarının tek çözüm noktası Bonus Yalıtım markasına hizmet verecek. PRactice, Eryap Grup ve Bonus Yalıtım markasına, Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri, İç İletişim alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

“Her adımda bir yenilik, her yenilikte bir yatırım” misyonu ile 60 yılı aşkın süredir ülkemiz ekonomisine değer katan Eryap Grup ve bünyesindeki Bonus Yalıtım markasının iletişim ajansı PRactice Communication Management (PRactice) oldu.

Gaziantep, İstanbul ve Sakarya’da, toplamda 150 bin metrekareyi aşan alana sahip 3 üretim tesisinde, dış cephe kaplama sistemleri, ısı, su, ses ve yangın yalıtım malzemeleri ve polimer kapı ve pencere sistemleri üretimi gerçekleştiren Eryap Grup, yaklaşık 400’ün üzerinde kişiye istihdam sağlıyor.

Bonus Yalıtım, yurtiçi pazarındaki güçlü konumunun yanı sıra dünya genelinde 65 ülkeye yayılan ihracat pazarlarındaki büyümesini de güçlü bir ivmeyle sürdürüyor.

Eryap Grubun bünyesinde yer alan ve sektörünün yüzde 100 yerli sermayeli tek Türk markası olan Bonus Yalıtım, ısı, su, ses ve yangın olmak üzere ‘4 hayati temel yalıtım’ alanında yüksek kaliteli ürünleriyle tüm yalıtım ihtiyaçlarının tek çözüm noktası olma özelliği taşıyor.

Bonus Yalıtım, XPS, Membran, Taş Yünü ile temelden çatıya, perde duvardan dış cepheye; konut, köprü, viyadük ve otoyollardan, sanayi tesislerine kadar yalıtıma ihtiyaç duyulan her yerde, uygulama detaylarına göre geliştirilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor. Eryap Grup, sektöre yön veren yatırım, üretim ve diğer tüm faaliyetlerini, genele yayılan fayda ilkesiyle ve sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında yürütüyor.

PRactice, Ekim 2023 itibarıyla Eryap Grup ve Bonus Yalıtım markasına Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri ve İç İletişim alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

İlgili Haberler

Yalıtım, Sürdürülebilirlik Konusunda da Hayata Eş Değer Öneme Sahip

Yalıtım, Sürdürülebilirlik Konusunda da Hayata Eş Değer Öneme Sahip

Sürdürülebilir Yarınlar için Bugünden Sürdürülebilir Kararlar Dünya nüfusunun yüzde 55’i kentlerde yaşıyor ve bu oranın 2050’de…
Türkiye’de Her 3 Kişiden Biri Evinde Isınamıyor

Türkiye’de Her 3 Kişiden Biri Evinde Isınamıyor

TÜİK araştırması, yalıtım eksikliği nedeniyle ısınamamanın ülkemizde en çok karşılaşılan konut ve çevre sorunu olduğunu gösteriyor.…
Yapı Güvenliğinin Temel Önceliğini Su Yalıtımı Oluşturuyor

Yapı Güvenliğinin Temel Önceliğini Su Yalıtımı Oluşturuyor

ERYAP Grup CEO’su Emrullah Eruslu: “Deprem coğrafyamızın gerçeği;  kalıcı ve güvenli yapılar inşa etmek zorundayız” dedi.…