Engineering Tomorrow Talks (#ETtalks) Polonya Golden Clip ödülünü kazandı

Engineering Tomorrow Talks (#ETtalks) Polonya Golden Clip ödülünü kazandı

Danfoss’un iklim ve enerji sorunları konusunda yenilikçi düşünceye ve çözüm üretimine ilham vermek amacıyla gerçekleştirdiği #ETtalks uluslararası platformu ve konferansları Kurumsal Halkla İlişkiler kategorisinde Polonya’nın iletişim Oscar’ı olarak da bilinen Golden Clip ödülünü aldı.

Danfoss, iklim ve enerji sorunları konusunda yenilikçi düşünceye ve çözüm üretimine ilham vermek amacıyla Engineering Tomorrow Talks (#ETtalks) etkinlik dizilerinde seçkin konuşmacı ve vizyon sahibi kişileri bir araya getirerek günümüz mühendisliğinden tasarım dünyasına yarını gözeterek ilham veriyor. Enerji ve iklim konularını uygulamacı, inşaat mühendisi ve şehir planlayıcılarının, ya da başka bir deyişle sözleri harekete dönüştürenlerin dikkatine sunan Danfoss global anlamda çözüm arayışlarına ışık tutuyor.

Engineering Tomorrow Talks (#ETtalks) projesi, Davos Dünya Ekonomi Forumu, İklim Zirvesi, NYC İklim Haftası veya TEDx’te sık sık mikrofon başına geçen uzmanların da katılımıyla geçtiğimiz Nisan ayında Varşova ve Kiev’de düzenlenen konferanslarla başlamıştı. Projeyle ilgili görüşlerini dile getiren Danfoss Grup İletişim Kıdemli Başkan Vekili Kenth Kærhøg: “Bu girişim, daha iyi bir yarın elde etmek için vizyon sahibi politika üreticileri ile işletmeler arasında nasıl bir köprü kurulabileceğini gösteriyor. Sektördeki teknik bilgi birikimini iklim konusundaki iddialı hedeflerle birleştirirsek sözü harekete dönüştürebiliriz” dedi.

Danfoss’un #ETtalks projesi Aralık ayında da Polonya’nın Katowice’de düzenlenen COP24 iklim zirvesi boyunca devam ediyor. Polonya’daki etkinlik çerçevesinde, Katowice sokaklarında konferans katılımcılarını A noktasından B noktasına götüren bir #ETtalksDRIVE kırmızı Tesla arabası başrolde olacak. Sürüş boyunca araca binen iklim görüşmelerinin başlıca uzmanları TEDx Doğu Avrupa küratörü Ralph Talmont’un soruları ile kısa görüntülü söyleşilere konuk olacak.

Sustainable Energy for All’un Baş Yöneticisi ve BM Genel Sekreterinin Özel Temsilcisi Rachel Kyte, Strategy International Finance Corporation Küresel Başkanı Marcene Mitchell, eski IPCC Başkanı Jean Pascal van Ypersele, Avrupa Enerji Tasarrufu İttifakı (EU-ASE) Başkanı Monica Frassoni, Çevre Bakanı Michal Kurtyka, Avrupa Parlamentosu Sanayi, Araştırma ve Enerji Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Jerzy Buzek’in görüşlerini paylaştığı söyleşiler #ETtalksDRIVE etiketi ile www.danfoss.com/ettalks sayfasından, Business Insider Polska ile Onet tarafından yayımlanırken sosyal medya kanallarında da yer alacak.

IPCC’ye (Hükümetlerarası İklim Değişikliği Paneli) göre cesur adımlar atıp iklim değişikliğini durdurmak için yalnızca on iki yılımız var. Kapalı kapılar ardında iklim görüşmeleri yürütecek vaktimiz yok. İklim tartışmasına mümkün olduğunca geniş bir kesimi dahil etmeye çabalayan Danfoss #ETtalks söyleşilerini takipte kalın.

İlgili Haberler

Sıradanlığın Ötesinde Bir Isıtma Deneyimi: Danfoss Regus™ Termostatik Radyatör Vanası

Sıradanlığın Ötesinde Bir Isıtma Deneyimi: Danfoss Regus™ Termostatik Radyatör Vanası

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında hizmet veren Danfoss’un pazara sunduğu yeni Tilde…
Danfoss MCX Kontrolör Serisi, HVAC Uygulamalarında Verimlilik Artışı Sağlıyor

Danfoss MCX Kontrolör Serisi, HVAC Uygulamalarında Verimlilik Artışı Sağlıyor

Danfoss’un MCX programlanabilir kontrolör serisi, HVAC uygulamalarından verimli şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyulan işlevselliği ve güvenilirliği…
Danfoss’un Yeni Akıllı Mağazası, Sıfır Emisyonlu Süpermarketler Dönemini Başlatıyor

Danfoss’un Yeni Akıllı Mağazası, Sıfır Emisyonlu Süpermarketler Dönemini Başlatıyor

Danfoss, standart bir süpermarkete göre yaklaşık %50’den fazla enerji verimliliği sağlaması beklenen “Akıllı Mağaza”nın açılışını gerçekleştirdi.…