Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Semineri Gerçekleşti

Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Semineri Gerçekleşti

Alize Mühendislik ve UTTMD – Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği, Endüstriyel Mutfaklarda Havalandırma ve Filtrasyon Semineri düzenledi.

24 Eylül Pazar günü İstanbul Vialand Palace Hotel’de gerçekleşen seminere 60 kişi katıldı.

Seminer UTTMD Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Evcioğlu’nun açılış konuşması ile başladı. Evcioğlu dernek çalışmaları ile ilgili gelişmeleri katılımcılara aktararak, yeni dönemde yapılacak eğitimler hakkında bilgiler verdi.

Mutfak havalandırması alanında öncü bir kuruluş olan Alize Mühendislik’in Kurucusu Cüneyt Tecer, katılımcılara mutfaklarda kullanılan havalandırma ve filtrasyon sistemleri hakkında son gelişmeleri anlattı.

Projelendirme aşaması, kurulum, devreye alma, kullanım ve servis süreçlerini, bu süreçlerde yatırımcıların ve kullanıcıların karşılaştıkları sorunları, nedenleri ve çözümleriyle aktaran Tecer, her bir aşamada yanlış alınan kararların telafisinin çok ağır sonuçlar doğurabileceğini vurguladı. Yanlış proje, yanlış sistem ve yanlış ürün tercihlerinin işletmeye vereceği zararların ekonomik sonuçları olmasının yanı sıra işletme itibarı açısından da olumsuz bir algı yaratabileceğini belirtti.

Seminerde ayrıca, Alize Mühendislik Ar-Ge bölümü tarafından geliştirilen Promate AQB cihazı hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

İzleyicilerin soruları ile katılım gösterdiği, interaktif bir şekilde gerçekleşen seminer, katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle son buldu.

İlgili Haberler

Alize Mühendislik Zorlu Center Yemekhanesinde

Alize Mühendislik Zorlu Center Yemekhanesinde

Zorlu Center Yemekhanesi, mutfak havalandırması ve filtrasyon sistemi tercihini Alize Mühendislik firmasından yana kullandı. Toplam 500…
S&P Akademi’nin 2018 2. Dönemi başladı

S&P Akademi’nin 2018 2. Dönemi başladı

Türkiye’de iş gücü kalitesini artırmayı, havalandırma sektörünün standartlarını yükseltmeyi hedefleyen S&P Akademi, onlarca yıllık bilgi birikimi…