Ege İç Tesisat Buluşmaları DemirDöküm Sponsorluğuyla Gerçekleşti

Ege İç Tesisat Buluşmaları DemirDöküm Sponsorluğuyla Gerçekleşti

DemirDöküm, ülkemize pek çok açıdan katma değer yaratan iklimlendirme sektörünün gelişimini desteklemeye devam ediyor. “Temiz Enerji” ana temasıyla bu yıl 3’üncü kez düzenlenen Ege İç Tesisat Buluşmaları, DemirDöküm’ün Premium Sponsorluğunda gerçekleşti. Türkiye’nin dört bir yanından 200’ü aşkın sektör profesyonelini ağırlayan organizasyonda iklimlendirme sektörünün güncel gelişmeleri, yasal düzenlemeler, yeni nesil ürünler ve yenilikçi çözümler ele alındı.

İklimlendirme sektörünün köklü markalarından DemirDöküm, doğal gaz sektörünün paydaşlarını aynı çatı altında buluşturan organizasyonları desteklemeye devam ediyor. Bu yıl “Temiz Enerji” ana temasıyla 3’üncü kez düzenlenen “Ege İç Tesisat Buluşması”, DemirDöküm Premium sponsorluğunda düzenlendi. Odaklı Grup tarafından organize edilen buluşma, İzmirgaz, Enerya, GAZBİR-GAZMER, DOSİDER ve İzmir Ticaret Odası’nın stratejik destekleriyle düzenlendi.

İzmir Tepekule Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen organizasyon, Türkiye’nin dört bir yanından tesisat, mekanik tasarım, uygulama, proje firmaları ile sektöre ürün ve hizmet sağlayan firmaların yöneticilerinin yanı sıra İzmirgaz, Enerya, GAZBİR-GAZMER, DOSİDER yöneticilerini ve STK temsilcilerini buluşturdu. 200 kişinin katılımıyla gerçekleşen buluşmada, DemirDöküm ısıtma ve soğutma alanındaki yenilikçi ürünleriyle, çözümlerini tanıttı. DemirDöküm Ürün Pazarlama Direktörü Eren Çiçekçiler ise Ege İç Tesisat Buluşmaları’na konuşmacı olarak katıldı.

İklimlendirme sektörünün genel bir trend analizini yapan Eren Çiçekçiler, yasal düzenlemelerle ilgili sektörün geleceğine yönelik önemli bilgiler aktardı. İklimlendirme sektörünün günümüzdeki önemi, gelecekte atılacak adımlar, inşaat sektörü trendleri, iklim değişikliği ile ilgili yürütülen çalışmalar, yeni nesil ısıtma ve soğutma teknolojilerini katılımcılarla paylaşan Çiçekçiler ayrıca DemirDöküm’ün bu alandaki faaliyetlerini aktarıp yeni nesil kombi, klima ve ısı pompası ürün gamı ile sistem çözümlerini tanıttı.

İlgili Haberler

DemirDöküm, Toptancı İş Ortakları ile İstanbul’da Buluştu

DemirDöküm, Toptancı İş Ortakları ile İstanbul’da Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, taahhütçü yetkili satıcılarının ardından, toptancı iş ortaklarıyla da İstanbul’da bir araya…
DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sunduğu satış ve hizmet deneyimini artırmak amacıyla…
DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm, çevre ve bütçe dostu klima ailesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, serinliği ve konforu bir arada…