E.C.A Phoenix Şofben ile Sıcak Suya Kolay Erişim

E.C.A Phoenix Şofben ile Sıcak Suya Kolay Erişim

Çevre dostu çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden E.C.A., sıcak suya her an kolay erişim imkanı sunan yeni nesil Phoenix şofbeni ile kullanıcı deneyimlerine cevap veriyor. Sıcak su konforu sunan şofben, ergonomik tasarımıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Tasarruflu ve çevre dostu ürünleriyle 35 yılı aşkın bir süredir kullanıcıların vazgeçilmezi olan E.C.A., Phoenix şofbeni ile mutfakta, banyoda ve lavaboda sıcak suya erişimi kolaylaştırıyor. Emniyet sistemi ile elektrik kesintilerine karşı özel önlemler alan şofben, elektronik akış ölçer sayesinde de hassas kontrol sağlıyor. Donma korumasına sahip Phoenix, sessiz çalışma özelliği ile de üst düzey konfor sunuyor.

Sıcak suya güvenli ve rahat ulaşım
Mutfakta, banyoda ve lavaboda kullanım için gereken sıcak suyu güvenli ve rahat bir şekilde karşılamak için tasarlanan Phoenix şofben, yeni enerji yönetmeliğine uygun geliştirilmiş NOx salınımını düşüren özel tasarım yapısıyla sürdürülebilirliğe imkan tanıyor. Hermetik olarak tasarlanan özel baca sistemiyle yanma odası için gereken temiz havayı dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları da aynı baca içerisinden dışarıya veriyor. Ergonomik tasarımıyla tek butonlu kumanda paneli sayesinde rahat bir kullanım imkanı tanıyan Phoenix, LCD ekranı sayesinde de kullanıcılara ayarlanan sıcaklık değerlerini, güncel sıcaklık değerlerini ve arıza tespit kodlarını takip etme imkanı tanıyor.

Alandan tasarruf ettiren özel tasarım
Dakikada 11 litre sıcak su kapasitesine sahip Phoenix, 654 x 352 x 268 mm kompakt boyutları ile kullanım ve montaj alanından tasarruf imkanı sağlıyor. 19 kW ısıtma gücüne sahip sistem, su açıldığında ateşlemeyi doğrudan elektronik olarak gerçekleştirirken sıcak suyun ayarlanan sıcaklık değerinde tahmin edilmesini de kolaylaştırıyor. Uzun ömürlü ve yüksek üretkenliğe sahip Phoenix, 5 farklı üstün emniyet sistemi ile güvenliği üst seviyede tutarken 3 yıl süre ile de servis garantisi sağlıyor.

İlgili Haberler

E.C.A. Proteus Premix Kombilerde Garanti Süresini Uzattı

E.C.A. Proteus Premix Kombilerde Garanti Süresini Uzattı

35 yılı aşkın bir süredir Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü ve en güçlü markalarından birisi olarak kullanıcılarını…
5 Farklı Kapasite Seçeneğiyle Merkezi Isıtmada Tasarruf: E.C.A. Felis Kazan

5 Farklı Kapasite Seçeneğiyle Merkezi Isıtmada Tasarruf: E.C.A. Felis Kazan

Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme sektörünün öncü ve en güçlü markalarından E.C.A., duvar tipi yoğuşmalı kazanı Felis…
E.C.A., Bayileri İle Portekiz’de Buluştu

E.C.A., Bayileri İle Portekiz’de Buluştu

Çevre dostu çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden E.C.A., geleneksel bayi buluşmasını bu yıl Portekiz’de gerçekleştirdi. Keyifli…