E.C.A.’dan Çevre Dostu İklimlendirme Çözümleri

E.C.A.’dan Çevre Dostu İklimlendirme Çözümleri

Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme sektörünün öncü ve en güçlü markalarından E.C.A., geniş ürün yelpazesinde bulunan enerji tasarruflu ve bütçe dostu İklimlendirme Sistemleri ile kullanıcılarına dört mevsim modern tasarım, şıklık ve kolay kullanım rahatlığını bir arada sunuyor.

Çevre dostu üretim süreçleri, 35 yılı aşkın süredir dünyanın geleceğini düşünen ve sürdürülebilirliğe katkı sağlayan ileri teknoloji ürünleriyle kullanıcıların vazgeçilmezi olan E.C.A. İklimlendirme Sistemleri içerisinde sunduğu kombiler, kazanlar, klimalar ve radyatörlerle hayatları kolaylaştırıyor. Ürünler, kullanım kolaylığı ve bulunduğu ortamla bütünleşen modern tasarımlarının yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan bütçe dostu yapılarıyla da evlerden ofislere, okullardan AVM’lere kadar insanların olduğu her noktada dört mevsim hayatlara dokunuyor.

Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak bütçe dostu teknolojiler
Kışın yaklaşmasıyla birlikte yaklaşık 20 milyon abonenin doğal gaz kullandığı Türkiye’de ısınma çözümleri konusunda enerji tüketimi ve tasarruf tekrar gündeme geliyor. Bu noktada yüksek teknoloji ve enerji tasarruflu ürünleriyle kalite ve konforu bir arada sunan E.C.A. kullanıcıların yüzünü gülümsetiyor. Confeo Premix, Proteus Premix, Calora Premix, Citius Premix ve elektrikli Arceus kombi modelleri yaşam alanlarının verimli kullanılmasını sağlarken, yakıt tasarrufuna da imkan tanıyor. İnovatif tasarımları, farklı emniyet sistemleri ve minimal boyutlarıyla öne çıkan kombiler kullanıcılarına servis bakım kolaylığı sunarken, Proteus Premix modeli 5 yıl da garanti sunuyor. Doğal gaz ve LPG olarak farklı kullanım imkanları veren modelleri de kullanıcılarına sunan E.C.A., İOS ve Android uygulamaları ile internet üzerinden kontrol edilebilen kombilerinde çocuk kilidi özelliğiyle de yüksek güvenlik imkanı tanıyor.

Felis ve Sıvı / Gaz Yakıtlı Çelik Kazanları ile yüksek verimlilik sunuyor
Geniş ürün yelpazesi bulunan E.C.A.’nın ürün gamında sistemi tamamlayan valfler ve kontrol aksesuarları da bulunuyor. Sunduğu çözümlerle teknoloji ve keyfi bir araya getiren E.C.A., panel, dizayn panel ve döküm radyatörleriyle gelenekselle günceli buluşturuyor. Tasarımlarıyla mekanlara yeni bir kimlik kazandıran radyatör modelleri yüksek verim ve ısı dağılımı sağlıyor. Düşük sıcaklıklara uygun yüksek verimli panel radyatörler, iki çeşit düzlem yüzey uygulaması bulunan ince tasarım ve dekoratif görünümlü dizayn panel radyatörler ve üstün kalite anlayışıyla üretilen uzun ömürlü döküm radyatörler soğuk kış günlerinde verimli çözümler sunuyor. E.C.A. modern ve yenilikçi tasarımla oluşturduğu duvar tipi yoğuşmalı kazan Felis ve Sıvı / Gaz Yakıtlı Çelik Kazanları ile yüksek verimlilik sunuyor. 2 yıl ve üzeri garanti süresi bulunan kazanlar kaskad bağlantı imkanı yüksek kapasitelere cevap verirken, düşük atıkgaz emisyon değeri ile de çevreci bir yapı ortaya koyuyor.

Her mevsime uygun çözümler
Yılın her mevsimine özel sağlıklı iklimlendirme çözümleri sunan E.C.A. sıcak yaz günlerinde farklı ihtiyaçlara ve mekanlara göre klimalar sunuyor. Duvar tipi split klimalarda Niobe Blue Serisi, Ecotech Serisi ve Spylos Serisi ile hafif ticari klimalarda ise salon tipi ve kaset tipi olarak iki farklı kategoride son teknoloji ile donatılan ürünlerini kullanıcı ile buluşturuyor. Çevre dostu ve tasarruflu yapılarıyla yüksek verimlilik sunan klimalar, şık tasarımları ve kolay kullanımı ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Duvar tipi klimalarda Niobe Blue klima entegre Wifi modülü, uzun hava üfleyen güçlü fanı ve özel akıllı kanat yapısı ile fark yaratırken; üç farklı çalışma modu bulunan Ecotech klima ise 3d üfleme yapabilme özelliği, kendi kendine temizleyebilen titen golden fin evaparatör ve I FEEL özelliği ile öne çıkıyor. Beş kademeli fan hızı bulunan Spylos serisi klima ise hızlı soğutma modu, yüksek hava debisi ve nem düzenleyici fonksiyonu ile kullanıcıya farklı bir deneyim sunuyor.

İlgili Haberler

E.C.A. Proteus Premix Kombilerde Garanti Süresini Uzattı

E.C.A. Proteus Premix Kombilerde Garanti Süresini Uzattı

35 yılı aşkın bir süredir Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü ve en güçlü markalarından birisi olarak kullanıcılarını…
5 Farklı Kapasite Seçeneğiyle Merkezi Isıtmada Tasarruf: E.C.A. Felis Kazan

5 Farklı Kapasite Seçeneğiyle Merkezi Isıtmada Tasarruf: E.C.A. Felis Kazan

Türkiye’de ısıtma ve iklimlendirme sektörünün öncü ve en güçlü markalarından E.C.A., duvar tipi yoğuşmalı kazanı Felis…
E.C.A., Bayileri İle Portekiz’de Buluştu

E.C.A., Bayileri İle Portekiz’de Buluştu

Çevre dostu çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden E.C.A., geleneksel bayi buluşmasını bu yıl Portekiz’de gerçekleştirdi. Keyifli…