Dentaydın’ın havası Form’un Mitsubishi Heavy VRF klimaları ile değişiyor

Dentaydın’ın havası Form’un Mitsubishi Heavy VRF klimaları ile değişiyor

İstanbul Büyükçekmece’de yer alan İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın ve yine aynı bina da hizmet veren Bil Koleji’nin iklimlendirmede tercihi yüksek verimle çalışan Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleri oldu.

 Yaklaşık 12 bin metrekare alanda kurulu İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın ve yine aynı bina da hizmet veren Bil Koleji’nde tüm alanların iklimlendirilmesi için, toplam soğutma kapasitesi 357 kW olan 9 adet VRF KX dış ünite ve 114 adet 4 yöne üflemeli kaset tip iç ünite ve ince kanallı tip iç ünite klima cihazı kullanılmaktadır. Sistem ısıtma veya soğutma yapabilen Heat Pump olarak tasarlanmıştır.

Sistem nasıl işliyor?

Proje de kullanılan Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri; dış ünite grubunun, birden fazla bağımsız noktaya hitap eden iç ünitelere bağlanmasıyla her yaşam alanının arzu edilen ısıtma, soğutma ve havalandırma konfor şartlarını sağlıyor. Inverter teknolojisine sahip dış üniteler ile kısmi kullanımlarda minimum elektrik tüketimiyle istenilen konfor daha hızlı bir şekilde elde ediliyor. Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıya dost bir teknoloji sunan Mitsubishi Heavy VRF sistemleri,  tüm soğutma, ısıtma ihtiyaçlarını karşılar.

Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri, enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesiyle üretilerek, en yüksek enerji verimliliğini sunuyor. Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş.’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar,  yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

İlgili Haberler

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Form, Clivet Global Satış Toplantısından 2 Ödülle Döndü

Dubai’de gerçekleşen Clivet Satış Toplantısı’nda Form Endüstri Ürünleri gösterdiği başarılarla 2 ödüle birden layık görüldü! Form…
Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klima Kullanımında Kaçınılması Gerekenler

Klimalar, sıcak veya soğuk hava koşullarında ev, ofis, fabrika ve birçok alanda daha konforlu bir iklimlendirme…
OPS Mall’un Tercihi LENNOX

OPS Mall’un Tercihi LENNOX

2019 yılından itibaren Lennox marka paket klimaların lisanslı üretimini yerli olarak gerçekleştiren Form Endüstri Ürünleri firması, uzun…