DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm, ısıtma ve soğutma ürün grubundaki geniş ürün yelpazesi için düzenlediği kampanyalara yenisini ekledi. İş Bankası ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında tüketiciler, Maximum Kart ile DemirDöküm mağazalarından yapacakları tek seferde 20.000 TL – 34.999 TL arası alışverişlerinde 1.500 TL, 35.000 TL ve üzeri alışverişlerinde ise 2.000 TL MaxiPuan kazanacak.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 40’a yakın ülkesinde yüz binlerce aileye ısı konforu sunan DemirDöküm, İş Bankası ile düzenlediği yeni kampanyasını duyurdu. 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile tüketiciler, yaşam alanlarının havasını değiştirecek.

Kampanya kapsamında tüketiciler, enerji tasarrufunu kullanıcı inisiyatifine bırakmayan kombiden klimaya, merkezi sistemlerden VRF’ye, ısı pompalarından oda termostatlarına, radyatörden kazana, termosifondan şofbene ve elektrikli ısıtıcılara kadar DemirDöküm’ün tüm geniş ürün yelpazesine, avantajlarla sahip olacak.

DemirDöküm’ün yenilikçi yönünü yansıtan, çevreci ve her yaştan tüketicinin kolayca kullanabileceği yeni nesil ürünlerde Maximum, Maximiles, Maximiles Black ve Privia Black sahipleri, DemirDöküm mağazalarından 31 Mayıs 2024’e kadar yapacakları tek seferde 20.000 TL ile 34.999 TL arası alışverişlerde 1.500 TL, 35.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 2.000 TL MaxiPuan kazanma fırsatı yakalayacak.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Maximum Mobil veya İşCep uygulamasındaki “Kampanyalar” bölümünde, ilgili kampanyada yer alan “KATIL” butonuna tıklaması yeterli olacak. İş Bankası’nın Maximum özellikli tüm bireysel kredi kartlarının dahil olduğu kampanya kapsamında kazanılan puanlar, son alışverişin yapıldığı karta 14 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek ve 31 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecek.

İklimlendirme sektöründe 70 yıldır tüketicilerin ısıtma ve soğutma ihtiyacına yenilikçi çözümler sunarken, aynı zamanda finansal kolaylıklar sağlamanın DemirDöküm’ün önceliği olduğunu belirten Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, “Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz destek ve çözümler, şirketimizin temel değerlerinden biri. İş Bankası iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz kampanya sayesinde tüketicilerimize finansal kolaylık sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Sektörde öncü ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve kampanyalarımızla her zaman kullanıcılarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Haberler

DemirDöküm, Toptancı İş Ortakları ile İstanbul’da Buluştu

DemirDöküm, Toptancı İş Ortakları ile İstanbul’da Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, taahhütçü yetkili satıcılarının ardından, toptancı iş ortaklarıyla da İstanbul’da bir araya…
DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sunduğu satış ve hizmet deneyimini artırmak amacıyla…
DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm, çevre ve bütçe dostu klima ailesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, serinliği ve konforu bir arada…