DemirDöküm, TİMDER Akademi’nin  “Altın Sponsoru” Oldu

DemirDöküm, TİMDER Akademi’nin  “Altın Sponsoru” Oldu

DemirDöküm, 17 yıldır aralıksız olarak devam eden TİMDER Akademi’nin Altın Sponsoru oldu. Bugüne kadar 10 binin üzerinde sektör çalışanın faydalandığı eğitimler, bu yıl “Pazarlama ve Satış Modülü”, “İşletme Yönetimi Modülü” ve “Dijital Dönüşüm Modülü” olmak üzere 3 ayrı kategoride 17 eğitimle online ortamda gerçekleştirilecek.

 

İklimlendirme sektöründeki yetişmiş işgücü ihtiyacını artırma, müşteri beklentilerine doğru ve hızlı yanıt verme, saha organizasyonunu geliştirme ve tüketicilerine sağladığı avantajları artırma amacıyla yıllardır eğitim alanında önemli projeler hayata geçiren DemirDöküm, TİMDER Akademi’nin “Altın Sponsoru” oldu. 17 yıldır aralıksız olarak düzenlenen TİMDER Akademi eğitimleri, sektörün yetişmiş işgücü ihtiyacına çözüm üretme, sektör çalışanlarının yeniliklerle ilgili bilgilendirme ve bu yeniliklere uyum sağlama gibi süreçleri kolaylaştırma misyonlarını üstleniyor. 

 

Satış, pazarlama, finans, dijital dünya, e-ticaret ve kişisel gelişim gibi konu başlıklarında içeriklerin yer aldığı TİMDER Akademi eğitimlerinden bugüne kadar 10 binin üzerinde sektör çalışanı faydalanırken, bu yılın başlıkları ise “Pazarlama ve Satış Modülü”, “İşletme Yönetimi Modülü” ve “Dijital Dönüşüm Modülü” olarak belirlendi. DemirDöküm’ün Altın Sponsorluğunda, 3 ayrı kategoride 17 farklı konu başlığında düzenlenecek eğitimler, koronavirüs pandemisi nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştirilecek. 

 

Sektörde faaliyet gösteren yöneticilerden çalışanlara kadar, tüm gruplara hitap edecek şekilde kurgulanan TİMDER Akademi eğitimlerine bu yıl da destek oldukları için mutluluk duyduklarını belirten Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “Türkiye ile dünyanın 50’yi aşkın ülkesinde ısıtma ile özdeşleşmeyi başaran şirketimizin öncelikleri arasında, daima eğitim yer alıyor. DemirDöküm olarak, sektörümüzün geleceği olan öğrencilerimiz ile iş ortaklarımızı desteklemek adına birçok farklı alanda eğitimler düzenliyor, sektörümüzün bu alanda hayata geçirdiği öncü çalışmalarda rol almayı önemsiyoruz. Bu doğrultuda Altın Sponsoru olduğumuz ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği’nin (TİMDER) vizyoner girişimiyle bugünlere ulaşan TİMDER Akademi’nin yeni dönemde de sektör çalışanlarının gelişimine katkı sağlayacağına ve iklimlendirme sektörünün hizmet kalitesini yukarı çekeceğine inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

İlgili Haberler

DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sunduğu satış ve hizmet deneyimini artırmak amacıyla…
DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm, çevre ve bütçe dostu klima ailesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, serinliği ve konforu bir arada…
Ege İç Tesisat Buluşmaları DemirDöküm Sponsorluğuyla Gerçekleşti

Ege İç Tesisat Buluşmaları DemirDöküm Sponsorluğuyla Gerçekleşti

DemirDöküm, ülkemize pek çok açıdan katma değer yaratan iklimlendirme sektörünün gelişimini desteklemeye devam ediyor. “Temiz Enerji”…