DemirDöküm kombi keşiflerini internette taşıdı

DemirDöküm kombi keşiflerini internette taşıdı

DemirDöküm, tüketici dostu hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. “DemirClub Keşif” projesini hayata geçiren şirket, kombi keşiflerini internetten toplayacak. Türkiye’nin her bölgesinde ücretsiz olarak kullanıma sunulan hizmet sayesinde tüketiciler ev ve ofisleri için en ideal yoğuşmalı kombiye DemirDöküm mühendislerinin yönlendirmesiyle ulaşma şansı bulacak.

Türkiye’nin ısıtma sektöründe en iyi müşteri deneyimini yaşatan firması DemirDöküm, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Tamamı Türk mühendisler tarafından tasarlanıp üretilen ürünleriyle dünyanın 50 ülkesine ısı konforu sunan DemirDöküm, kombisini değiştirmek veya yeni bir yoğuşmalı kombi almak isteyen müşterileri için ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.

Gezegenin sürdürülebilirliği, çevrenin korunması, aile bütçesine katkıda bulunmak için ürünlerinde en yeni teknolojiye yer veren DemirDöküm, “DemirClub Keşif” projesi ile hem tüketicilerin hem de yetkili satıcıların hayatını kolaylaştıracak. Dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında 2014 yılından itibaren tüketici beklentilerine en hızlı ve kusursuz şekilde yanıt verebilmek için www.demirdokum.com.tr web sitesini geliştiren DemirDöküm, keşif hizmetini DemirClub portalı ile entegre etti. Proje sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından tüketiciler ister bilgisayarları başından ister akıllı telefonları üzerinden kombi keşfi için ücretsiz talep oluşturabilecek. DemirDöküm yetkili satıcıları, 24 saat içerisinde gelen taleplere yanıt verip, evin büyüklüğü, konumu, yalıtımı doğrultusunda danışmanlık hizmeti vererek, en geç 48 saat içinde müşteri talebi ve mekana uygun seçimleri sunacak.

“KEŞİFLERİN SATIŞA DÖNÜŞ ORANI YÜZDE 50’YE ULAŞTI”
Müşteri deneyimini satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerle kusursuzlaştırmak için 10 yıldır önemli bir dönüşüm çalışmasına imza atıldığını belirten DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi; “Müşterilerimizin ihtiyaç ve şikayetlerine yönelik kurduğumuz ‘Tüketici Deneyimi Geliştirme Bölümümüz, müşterilerimizi, yetkili satıcı, satış noktası ve yetkili servislerimizden aldıkları bilgileri analiz ederek üretimden satış öncesi ve sonrası birimlerimize raporlama yapıyor. Günümüz dünyasında online platformlar, tüm markalar için büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda kurumsal sitemiz ile entegre ettiğimiz sosyal ağı DemirClub.com, müşteri deneyiminde bizi farklı bir noktaya taşıyacak. 3 aydır pilot olarak denediğimiz proje ile tüketicilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Bayi bazında keşiflerin satışa dönüş oranı yüzde 50’ye ulaştı. DemirDöküm olarak üstün teknolojiye sahip ürünlerimiz, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en iyi müşteri deneyimi yaşatan firması olmayı uzun yıllar sürdürmeyi hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

İlgili Haberler

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus’tan Sanata Destek

Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından 16 Mayıs 2024 tarihinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi…
DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başlıyor

DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başlıyor

DemirDöküm, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sunduğu satış ve hizmet deneyimini artırmak amacıyla başlattığı DemirDöküm Akademi ile…
DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya

DemirDöküm, ısıtma ve soğutma ürün grubundaki geniş ürün yelpazesi için düzenlediği kampanyalara yenisini ekledi. İş Bankası…