DemirDöküm, Isıtma Sektörünün En Teknolojik Markası Seçildi

DemirDöküm, Isıtma Sektörünün En Teknolojik Markası Seçildi

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm’ün teknoloji alanındaki başarısı bir kez daha taçlandırıldı. NielsenIQ Türkiye ve Pazarlamasyon iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Tech Brands Turkey’de DemirDöküm, “Isıtma” kategorisinde “en teknolojik marka” seçildi.

1954 yılından günümüze iklimlendirme sektöründe tüketicisini üstün teknolojili ürünlerle buluşturan DemirDöküm, ‘Tech Brands Turkey’de bu kimliğinin bir kez daha altını çizdi. Ülkemizin teknoloji tabanlı ilk ve tek ödülü olma özelliğini taşıyan, NielsenIQ Tükiye ve Pazarlamasyon iş birliğiyle gerçekleştirilen araştırmada DemirDöküm, “Isıtma” kategorisinde birinci oldu.

Bağımsız araştırma şirketi NielsenIQ Türkiye’nin yürüttüğü araştırma; İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Bursa başta olmak üzere 12 ilde dijital ortamda gerçekleştirildi. Akaryakıttan bankaya, giyimden havayoluna, ısıtmadan inşaata, otomotivden sağlık ve süpermarkete kadar 40 ayrı kategoride Türkiye’nin en teknolojik markalarının belirlendiği araştırma, 15-64 yaş arası 1.000 kadın ve erkek ile gerçekleşti. Türkiye ile birlikte 40’ı aşkın ülkede ısıtma ile özdeşleşen DemirDöküm, araştırma sonunda “Isıtma” kategorisinin birincisi oldu.

Tüketicisinin hayatına “Hep Yanında” söylemi ile dokunan DemirDöküm‘ün sektörün en teknolojik markası olarak ödüllendirilmesinden gurur duyduklarını belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “Türkiye’nin teknoloji alanında elde ettiği başarılara kaliteli ürünlerimizle destek olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 68 yıldır teknolojiden aldığımız güç ile tüketicilerimizin günümüz ve gelecek ihtiyaçlarına odaklanıyor, sektörün en yenilikçi ürünlerini satışa sunmak için çalışıyoruz. Her türlü ihtiyaca cevap veren geniş ürün portföyümüze, tüketicilerimizi dinleyerek yenilerini ekliyoruz. Ürünlerimizin yanı sıra müşteri deneyimi ve memnuniyeti alanında yürüttüğümüz çalışmalarla ve hayata geçirdiğimiz kampanyalarla tüketicilerimizin kalplerine dokunabilmeyi çok önemsiyoruz. Tüketiciler tarafından böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmüş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu heyecan ve motivasyonla, sektörümüze kazandırdığımız ilklerimize yenilerini eklemek için yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.” dedi.

İlgili Haberler

DemirDöküm’ün Yetkili Satıcısı Tespa’nın Yeni Showroomu Görkemli Bir Törenle Açıldı

DemirDöküm’ün Yetkili Satıcısı Tespa’nın Yeni Showroomu Görkemli Bir Törenle Açıldı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, Türkiye genelindeki yenilikçi uygulamalarını geliştirmeye devam ediyor. Isıtma ve soğutma alanındaki…
Kombi Seçiminde Yeni Trendler ve Tercihler Araştırıldı

Kombi Seçiminde Yeni Trendler ve Tercihler Araştırıldı

Soğuk Kışa Hazırlık Hızlandı Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte birçok tüketici, kombi seçimi için harekete geçti. Son…
İSO’dan DemirDöküm’e Anlamlı Ödül

İSO’dan DemirDöküm’e Anlamlı Ödül

İstanbul Sanayi Odası (ISO), 100’üncü Yıl Cumhuriyet Kutlama Gecesi’nde iş dünyasını bir araya getirdi. Rahmi M.…