DemirDöküm, Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’na Premium Sponsoru Oldu

DemirDöküm, Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’na Premium Sponsoru Oldu

Yüksek Verimli ve Çevre Dostu İklimlendirme Teknolojileri Bursa’da Gündeme Getirildi

DemirDöküm, Odaklı Grup, DOSİDER ve DEMSİAD iş birliğiyle düzenlenen Bursa 3. İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı’na premium sponsor olarak destek verdi. Temiz enerjinin öneminin vurgulandığı çalıştay, Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Enerji sektörünün geleceği Bursa’da uzmanlar tarafından katılımcılara anlatıldı. İklimlendirme sektörünün köklü markalarından DemirDöküm’ün premium sponsorluğunda 3’üncüsü düzenlenen Bursa İç Tesisat ve Güvenli Doğalgaz Çalıştayı Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DOSİDER), Doğalgaz Enerji Mekanik Mühendisliği Sanayici İşadamları Derneği (DEMSİAD) ve Odaklı Grup işbirliğiyle düzenlenen organizasyonda sektörün tüm paydaşları bir araya geldi.

İklimlendirme sektörünün uzman isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı organizasyonda enerjide mekanik sistem verimliliği, sürdürülebilir ve güvenli doğal gaz, AR-GE, inovasyon ve iç tesisat faaliyetlerindeki gelişmeler katılımcılarla paylaşıldı. Organizasyonun öğleden önceki oturumunda konuşmacı olarak yer alan DemirDöküm Satış Direktörü Fırat İrfanoğlu sektörün gelişimi için iç tesisat organizasyonlarının önemini, DemirDöküm’ün bu alandaki desteklerini ve sektöre dair öngörülerini paylaştı.

Enerji verimliliği konusunda sektörde atılan adımların yanı sıra Türkiye’de yasal yönetmelikleri ve gerekli düzenlemeleri paylaşan İrfanoğlu, yüksek verimli doğal gazlı cihazları, ısı pompaları ve geleceğin teknolojilerine ait gelişmeleri katılımcılara aktardı. Fırat İrfanoğlu konuşmasında ayrıca DemirDöküm’ün yenilenebilir enerji alanında attığı adımlar ile yeşil mutabakat konusunda yürüttüğü çalışmaları paylaştı.

İlgili Haberler

DemirDöküm, Toptancı İş Ortakları ile İstanbul’da Buluştu

DemirDöküm, Toptancı İş Ortakları ile İstanbul’da Buluştu

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, taahhütçü yetkili satıcılarının ardından, toptancı iş ortaklarıyla da İstanbul’da bir araya…
DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

DemirDöküm Akademi Eğitimleri  “Isı Pompası Satış Teknikleri” ile Başladı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, saha organizasyonunu geliştirmek, tüketicilerine sunduğu satış ve hizmet deneyimini artırmak amacıyla…
DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm A7 Klima ile Sıcak Yaz Günlerinde Konforunuz Garantide

DemirDöküm, çevre ve bütçe dostu klima ailesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, serinliği ve konforu bir arada…