Demir Life’ın Tercihi Wilo’nun Enerji Verimliliği Yüksek Çözümleri Oldu

Demir Life’ın Tercihi Wilo’nun Enerji Verimliliği Yüksek Çözümleri Oldu

Üstün donanımı ile dünya genelinde 150, ülkemizde 30 yılı aşkın tecrübesiyle geleceğin su teknolojisini geliştiren Wilo, öncü ve inovatif pompa sistemleriyle imza projelere değer katmaya devam ediyor. Yeni kentsel cazibe merkezi Demir Life projesi, Wilo’nun verimli ve sürdürülebilir su çözümleri ile yaşam alanlarının kalitesini artırıyor. Wilo hidroforlar, Demir Life sakinlerine su konusunda kesintisiz bir konfor sunuyor.

Endüstriyel pompa sistemleri alanında dünya çapında yenilikçi çözümler sunan Wilo, son olarak Demir Life projesinin tercihi oldu. Demir Life projesinde sürdürülebilir yaşam alanlarının yaratılmasında Wilo’nun yenilikçi su yönetimi teknolojileri kullanıldı. Projenin kritik bileşeni olan hidrofor sistemlerine entegre edilen Helix-V pompalar ve VSD panolar, yüksek enerji verimliliği standartlarını karşılarken, suyun dağıtımını maksimum düzeyde optimize ediyor. Projenin ısıtma sirkülasyon sisteminde ise Wilo’nun IP-E ve IPL serisi ürünleri tercih edilirken, tam otomatik Helix-V pompalarıyla donatılan hidrofor setleri, konfor ve performansı eş zamanlı olarak sunuyor.

Demir Life’ın seçkin yaşam alanlarında Wilo, su ihtiyacını karşılama konusunda sadece verimlilik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda çevreci ve sürdürülebilir bir yaklaşım da sergiliyor. Isıtma, soğutma ve kullanım suyu sirkülasyon pompalarının her biri Wilo’nun kalite ve uyum vaadini temsil ediyor. Böylece Wilo, Demir Life’da yüksek verimli ve otomasyon ile tam uyumlu ürünleriyle yaşam standartlarına yenilikçi bir dokunuş ekliyor.

İlgili Haberler

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

German Brand Award’dan Su Teknolojileri Devi Wilo’ya Üç Ödül

Dünyada 150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerine ilham veren Wilo, Berlin’de düzenlenen German Brand Award Ödül…
Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Ethno Hotels’in Çözüm Ortağı Wilo Oldu

Wilo, 150 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi su teknolojileriyle, Belek’te açılan Ethno Hotels’in çözüm ortağı oldu.…
Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

Wilo, Primera Alacaatlı Projesi’nin Çözüm Ortağı Oldu

150 yılı aşkın tecrübesiyle su teknolojilerinde yarınları şekillendiren Wilo’nun üstün teknolojileri, Ankara’nın yeni yaşam merkezi Primera…