Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri, OEM Pazarının Lider Oyuncularıyla Buluştu

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri, OEM Pazarının Lider Oyuncularıyla Buluştu

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri iş kolu, Türkiye pazarında OEM endüstrisinde faaliyet gösteren lider iş ortaklarına yönelik düzenlediği toplantıyla sektör liderlerini bir araya getirdi. 11-12 Aralık tarihlerinde gerçekleşen etkinlik, enerji verimliliği, çevre dostu teknolojiler ve yeşil enerji dönüşümü konularında önemli bilgi paylaşımlarına ev sahipliği yaptı.

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri iş kolu, geliştirilen teknolojiler ve uygulamalar kapsamında “Enerji Dönüşümü” mottosuyla 2023 yılını değerlendirmek ve gelecek planlarını masaya yatırmak için Türkiye ve bölgede sektörün önde gelen OEM endüstrisindeki iş ortaklarıyla Sapanca’da bir araya geldi. 80’den fazla katılımcının yer aldığı toplantıya soğutma sektöründe faaliyet gösteren chiller ve rooftop üreticileri, küresel ölçekte soğutma sektöründe aktif rol oynayan markalar, soğuk oda teknolojileri alanında üretim ve satış yapan firmalar, kondenser grubu üreticileri, gıda perakende soğutucu dolap üreticileri ilgi gösterdi.

Ana gündem enerji dönüşümü
Toplantıda enerji dönüşümü, yeşil enerjiye geçiş ve enerji verimliliği konuları iş ortaklarına aktarılırken, sektörün dönüşümünde pazara liderlik eden Danfoss’un mevcut ve gelecekteki tüm regülasyonlara tam uyumluluğu vurgulandı. Toplantı kapsamında Danfoss’un küresel ve yerel pazarlardaki konumu ile gelecek stratejileri konuşuldu. Danfoss yöneticileri, iş ortaklarının deneyimlerini ve süreçlerini daha iyi duruma getirebilmesi için sunumlar gerçekleştirdi. Ayrıca Uygulama Geliştirme Merkezleri, Danfoss Akademi, Denetim Merkezi ve Akıllı Süpermarket Mağazası çözümleri detaylıca ele alındı.

Etkinliğe Danfoss Drives Türkiye segmenti de katılım sağladı. Bu doğrultuda Danfoss’un sadece tek bir hedefe yönelik çözümler üretmekle kalmadığı, aynı zamanda ihtiyaç duyulan yenilikçi çözümler üreten ve geliştiren bir firma olduğu paylaşıldı. Isı eşanjörleri, elektronik kontrolörler, ısıtma vanaları, BOCK marka kompresörler ve veri merkezi uygulamaları mercek altına alındı.

Etkinlikte YouTuber ve Köşe Yazarı Murat Muratoğlu, katılımcılara küresel ve lokal ölçekte ekonomi, finans, sosyal gelişmelerden bahsetti. Danfoss’un iş ortaklarının da interaktif katılımıyla, geleceğin yatırımları ve küresel trendleri değerlendirildi. Toplantı, takım çalışmasının gücüne güç katan Wall-team etkinliğiyle devam etti. Danfoss iş ortakları, eğlenceli bir mühendislik projesi oluşturmak için kendi aralarında takım kurarak çalışmalar gerçekleştirdi. En yaratıcı projeyi hazırlayan ve birinci olarak yarışmayı tamamlayan takım, madalyayla ödüllendirildi.

İlgili Haberler

Türkiye’nin Karbondan Arındırma Yolculuğundaki Güçlü Çözüm Ortağı Danfoss, 25.Yılını Kutluyor

Türkiye’nin Karbondan Arındırma Yolculuğundaki Güçlü Çözüm Ortağı Danfoss, 25.Yılını Kutluyor

25’inci yılını kutlayan Danfoss Türkiye, İklimlendirme Çözümleri, Güç Çözümleri, Güç Elektroniği ve Sürücüler olmak üzere üç…
Frigoduman, Danfoss Güvencesiyle Ürün Gamını Genişletti

Frigoduman, Danfoss Güvencesiyle Ürün Gamını Genişletti

Danfoss’un soğutma sistemleri alanında en büyük iş ortaklarından biri olan Frigoduman, her çeşit ve model ürünün…
Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri OEM ve Gıda Perakendesi Ülke Satış Direktörlüğü Görevine Sertan Genç Atandı

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri OEM ve Gıda Perakendesi Ülke Satış Direktörlüğü Görevine Sertan Genç Atandı

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri bünyesinde OEM ve Gıda Perakendesi kanalında Kıdemli Satış Müdürü olan Sertan Genç,…