Daikin ve Turkcell İş Birliği Daha Hızlı Satın Alma, Daha Hızlı Montaj ve Ödeme Avantajları Sunuyor 

Daikin ve Turkcell İş Birliği Daha Hızlı Satın Alma, Daha Hızlı Montaj ve Ödeme Avantajları Sunuyor 

Daikin ve Turkcell, gerçekleştirdikleri iş birliği ile iklimlendirme sektöründe bir ilke imza attı. Daikin ve Turkcell, bu iş birliği ile yeni bir sinerji yakalayarak markalarına güç katacak. Proje kapsamında Daikin markalı split klima ve hava temizleme cihazına sahip olmak isteyen Turkcell kullanıcıları, Turkcell’in bin 200 mağazasındaki cihazlara hızlı ulaşım sağlarken, faturalarına yansıyacak 36 aya varan vade ile ödeme imkanı bulacak.  

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, dünyanın ilk dijital operatörü ve dijital dönüşümün öncüsü Turkcell ile güçlerini birleştirerek iklimlendirme sektöründe bir ilke daha imza attı. Proje kapsamında Daikin split klima ve hava temizleme cihazı ürünlerine sahip olmak isteyen Turkcell müşterileri, bin 200 Turkcell mağazasını ziyaret ederek bu ürünlere 36 aya varan vade ile sahip olabiliyor. Bu proje ile çevrimdışı satış ağını genişleten Daikin, Turkcell müşterilerine özel kampanya ve fırsatlar sunarak bu kanalda eksiksiz bir müşteri deneyimi gerçekleştirmeyi hedefliyor. 

Çalışanlarının gelişimine ve hizmet kalitesine önem veren Daikin, iş birliği kapsamında yaklaşık 4 bin Turkcell mağaza çalışanına Daikin ürün eğitimleri de verdi. İklimlendirme sektöründe bir ilk olan bu iş birliği ile Daikin markalı ürünler, bin 200 Turkcell mağazasında ve Turkcell online kanallarında yerlerini almış oldu. Bu sayede Turkcell müşterileri, Turkcell mağazalarında Daikin ürünleri hakkında hem bilgi alabilecek hem de ödeme kolaylıklarından ve indirimlerden yararlanabilecek. Satışı gerçekleşen ürünler, Daikin bölge depolarından temin edilerek; Daikin servisleri tarafından sevk ve teslim edilecek, aynı anda da ürünlerin eve kurulumu gerçekleştirilecek.

Hem Turkcell mağazalarında hem de Turkcell’in online platformlarında Daikin ürünlerinin görünürlüğünü artıran bu projeyle ilgili olarak bilgi veren Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, “Yeni dünya düzeninde herkes ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri ortak platformlar aracılığıyla güvendiği markalardan satın almak ve aynı zamanda bu ürünlere hızlı ulaşabilmek istiyor. Daikin ve Turkcell markalarının deneyimleri ve güvenilirlikleri, tüketiciye bu anlamda birçok artı sunuyor. Gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği sonucunda müşteri deneyimi konusunda da mükemmele yakın sonuçlar yakalayacağımıza inanıyorum. Projemiz bazı ürün grupları ile sınırlı kalmayacak. Ortak birçok yeni projeyi birlikte geliştirmek için görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.

Daikin ile yapılan iş birliği hakkında konuşan Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, şunları söyledi: “Dijitalleşmenin ve teknolojik alışverişin öncüsü olarak, müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her noktada üstün kalitemizi ve teknolojilerimizi, Turkcell’i tercih eden müşterilerimize aynı standartta yansıtıyoruz. Bu doğrultuda onlarca kategoride, yüzlerce ürünle portföyümüzü genişleterek sektörde ilklere imza atıyoruz. Müşterilerimizin tüm elektronik ihtiyaçlarını karşıladığımız teknoloji mağazalarımızda ve Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan ilk pazaryeri Pasaj’da artık Daikin marka split klima ve hava temizleme cihazı ürünlerini de kullanıcılarla buluşturacağız. İş birliği kapsamında; Turkcell ayrıcalığıyla satın alınan ürünlerin teslimat ve kurulumları, yine Turkcell güvencesiyle Daikin yetkili servisleri tarafından yapılacak. Önümüzdeki dönemde de telekomünikasyon sektöründeki lider konumumuzu, teknoloji mağazacılığının ötesine geçen yenilikçi yaklaşımlarımızla güçlendirmeyi sürdüreceğiz.”

İlgili Haberler

Daikin, Termal Otelde Tasarruflu Çözümleri İle Konforu Yeniden Tanımlıyor

Daikin, Termal Otelde Tasarruflu Çözümleri İle Konforu Yeniden Tanımlıyor

İklimlendirme sektörünün güvenilir markalarından Daikin, yüksek teknolojili, tasarruf sunan ürünleri ve her türlü ihtiyaca yönelik çözümleriyle…
Daikin, “Yılın İtibarlıları” Arasında

Daikin, “Yılın İtibarlıları” Arasında

Avrupa’da 50. yılını kutlayan ve Japonya’da 100. yılını kutlayacak olan iklimlendirme sektörünün öncü markalarından Daikin, “Yılın…
Avrupa’da Hava Kirliliği 400 Bin Ölüme Neden Oldu, Ozon Kaynaklı Ölümler Listesinin Başında Türkiye Var

Avrupa’da Hava Kirliliği 400 Bin Ölüme Neden Oldu, Ozon Kaynaklı Ölümler Listesinin Başında Türkiye Var

İnsan sağlığını tehdit eden ve her geçen yıl daha tehlikeli hale gelen hava kirliliği kaynaklı ölümlerde…