Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Çukurova Isı, Bayileri ile Antalya’da Bir Araya Geldi

Çukurova Isı, 6-8 Mart tarihlerinde Antalya IC Hotels Green Palace’de düzenlediği toplantıda Türkiye’nin dört bir  yanındaki bayileri ile buluştu.

Radyant Isıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı, 6-8 Mart tarihlerinde Antalya IC Hotels Green Palace’de düzenlediği toplantıda bayileri ile bir araya geldi.
Türkiye genelindeki Çukurova Isı bayilerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonun birinci gününde penaltı turnuvası düzenlendi. Keyifli anlara sahne olan turnuvada bayiler oldukça heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirdiler.
Etkinliğin ikinci günü Çukurova Isı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Vardan, konuşmasında şunları söyledi:
 
“2023 yılında iç pazarda ki bütçe hedeflerimizi gerçekleştirmeyi başardık”
 Pandemiyle başlayan sürecin enflasyonist etkileri, küresel enerji krizi, ülkemizin ekonomisine milyarlarca liralık bir yük bindiren ve her bir işletme için ilave maliyet artışına neden olan Kahramanmaraş depremlerine rağmen 2023 yılında iç pazarda ki bütçe hedeflerimizin tamamını gerçekleştirmeyi başardık.
2023 yılında güçlü performans sergileyip zorlukları başarıya dönüştüren tüm bayilerimizi kutluyorum. Güçlü bayi teşkilatımız ile çok daha büyük başarılar elde edip pazardaki liderliğimizi daha da güçlendireceğimize inanıyorum.” dedi.

Toplantının ikinci oturumunda konuşma yapan Çukurova Isı Satış Müdürü Kerem Ünlü de şirketin 2023 yılını değerlendirip, 2024 yılına ilişkin hedef ve stratejilerini paylaştı.
Toplantının finalinde gerçekleştirilen ödül töreninde ise 2023 yılında farklı kategorilerde başarılara imza atan bayilere ödülleri takdim edildi.
Toplantı sonrasında akşam yemeğinde bir araya gelen bayiler, keyifli vakit geçirdiler. Organizasyon, düzenlenen bowling turnuvasının ardından sona erdi.

 

İlgili Haberler

Yeşil Sanayi, Isıtma Sektörüne de İvme Kazandırıyor

Yeşil Sanayi, Isıtma Sektörüne de İvme Kazandırıyor

Sanayici, yeşil dönüşümü hızlandırmak ve rekabet gücünü artırmak için çözümü GES’de buluyor. “Sanayici yüzünü güneşe döndü”…
Kafe ve Restoranların Dış Mekânlarında Sunulan Konfor Önemli Bir Tercih Kriteri

Kafe ve Restoranların Dış Mekânlarında Sunulan Konfor Önemli Bir Tercih Kriteri

Birçok insan açık havada yemek yemeyi keyifli bir deneyim olarak görüyor. Bu nedenle kafe ve restoranların…
Soğuk Çalışma Ortamları, İşletmelerin ‘İş Gücü Maliyetlerini’ Yüzde 10 Artırıyor!

Soğuk Çalışma Ortamları, İşletmelerin ‘İş Gücü Maliyetlerini’ Yüzde 10 Artırıyor!

Son yıllarda hızla yükselen enerji fiyatları, sanayicileri zorluyor. Isıtma da sanayicileri zorlayan gider kalemleri arasında yer…