BVN dünya için üretim yaptığı fabrikasını sektörel basına açtı

BVN dünya için üretim yaptığı fabrikasını sektörel basına açtı

video
play-sharp-fill
BVN, Hadımköy’de bulunan fabrikasında gerçekleştirdiği yatırımlarını, sektöre sunduğu yeni ürünlerini tanıtmak amacıyla sektörel basın mensuplarının katılımıyla fabrika gezisi ve basın toplantısı gerçekleştirdi.

25 yıldır ürettiği farklı ölçeklerdeki havalandırma fanları ve çeşitli uygulama alanlarında kullanılan elektrik motorlarını dünyanın 72 ülkesine ihraç eden Bahçıvan Elektrik Motor San. ve Tic. Ltd. Şti., BVN markasıyla %100 Türk Malı ürünlerini, uluslararası standartları benimsemiş üretim anlayışı ile rekabet üstünlüğü sağlayarak HVAC sektörü ve diğer sektörlere sunuyor.

BVN, Hadımköy’de bulunan fabrikasında gerçekleştirdiği yatırımlarını, sektöre sunduğu yeni ürünlerini tanıtmak amacıyla sektörel basın mensuplarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Sektörel basın muhabir ve temsilcilerinin katıldığı toplantı, BVN Yurtiçi Satış Müdürü Fırat Samar’ın BVN’yi ve ürünlerini anlattığı sunumla başladı. BVN Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bilal Bahçıvan’ın anlatımıyla BVN’nin 30 bin m2 üretim alanı hakkında bilgiler alan sektörel yayınların temsilcileri, fabrika gezisinin ardından Bahçıvan Elektrik Motor San. ve Tic. Ltd. Şti. kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Bahçıvan ve Genel Müdür Yardımcısı Bilal Bahçıvan’a fabrika ve BVN ürünleri hakkında sorular sordular.

BNV TÜRKİYE’DE ALANINDA LİDER, DÜNYADA GÜVENİLİR BİR MARKA OLMA YOLUNDA

Global HVAC pazarlarının performans, kalite, standart, ürün çeşitliliği, kapasite, sertifikasyon, rekabetçilik ve BIM gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürünleriyle, 72 ülkeye ihracat gerçekleştiren BVN, Almanya, Dubai gibi merkezleriyle global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. BVN bu amaçla yakın zamanda İngiltere pazarında da yapılanmaya başladı.

ENDÜSTRİ 4.0 BVN’İN MARKAJINDA

Endüstri 4.0 uygulamaları, üretim otomasyonları, operasyon, lojistik, müşteri hizmetleri gibi birçok alanda yenilikçi yatırımlar yapan BVN’nin, son yatırım projesi lojistik alanında RFI sisteminin kurulması oldu. Bu yatırımla ürün ve komponentlere yerleştirilecek mikroçipler sayesinde, ERP sistemini anlık verilerle destekleyerek operasyon verimliliğini ve sevkiyat kalitesini arttırmayı hedefliyor.

AKSİYEL SOĞUTMA FANLARI YATIRIMI TAMAMLANDI

BVN’nin 2,5 Yıl önce başladığı yüksek verimli Aksiyel Soğutma Fanları ürün ailesi yatırımı tamamlanmış durumda. BVN bu ürün grubuna yaklaşık 10 milyon TL yatırım yaptı. BVN Aksiyel Soğutma Fanları, gerek performans eğrileri gerekse diğer kritik parametrelerde önemli bir başarı elde etti. BVN Aksiyel Soğutma Fanları bugün olarak İtalya, Almanya, Rusya ve Uruguay’daki üreticilerce kullanılıyor.

BVN, TURQUALITY KAPSAMINA ALINIYOR

BVN, Türkiye’nin en prestijli markalarının yer aldığı TURQUALITY Programı kapsamına alınıyor. Global pazarlardaki Türk ürünleri algısının iyileştirilmesi konusunda önemli katkılar yapacak.

BIM KÜTÜPHANLERİ HAZIR

BVN uzun ve yoğun çalışmalar sonucunda BIM (Building Information Modelling) Kütüphanesini oluşturdu. Türkiye’de fan üreticileri arasında sadece BVN’nin sahip olduğu BIM teknolojisini mekanik ve mimari tasarımcıların hizmetine sundu.

İlgili Haberler

Orta Asya’nın En Önemli Projesi Silk Road Samarkand’a Dünya Lideri Daikin Tercih Edildi

Orta Asya’nın En Önemli Projesi Silk Road Samarkand’a Dünya Lideri Daikin Tercih Edildi

İklimlendirme sektörünün öncü markası Daikin, zengin ürün gamı, iklimlendirme çözümleri, satış öncesi ve sonrası yaklaşımıyla uluslararası…
Sürdürülebilirlik İzinde Daha Yaşanabilir Bir Dünya Mümkün

Sürdürülebilirlik İzinde Daha Yaşanabilir Bir Dünya Mümkün

Systemair, imza attığı teknolojiler ve kabul ettiği küresel anlaşmalarla hem HVAC sektörü hem de gezegenimiz için…
LG, Üst Üste Beşinci Yılda da Ahrı Performans Ödülünün Sahibi Oldu

LG, Üst Üste Beşinci Yılda da Ahrı Performans Ödülünün Sahibi Oldu

LG, altı farklı ürün kategorisinde ödüllendirilerek gelişmiş HVAC çözümleriyle sektörde aranan marka olmayı garantiledi. LG Electronics…