Bosch Termoteknoloji, “Önce Müşteri” Bakış Açısıyla Hayatı Kolaylaştırıyor

Bosch Termoteknoloji, “Önce Müşteri” Bakış Açısıyla Hayatı Kolaylaştırıyor

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, “Önce Müşteri” yaklaşımı ile sahanın ritmini ölçerek aksiyon alıyor. Bu doğrultuda alınan aksiyonlardan biri Bosch Condens 7000i W yoğuşmalı kombi etiketlerinin yenilenmesi oldu.

Bosch Termoteknoloji, “Her zaman her yerde Önce Müşteri” bakış açısıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak adına birçok projeye imza atıyor. Bu kapsamda şirket, Bosch Condens ailesinin en şık üyelerinden Condens 7000i W yoğuşmalı kombisinin etiket formatlarında düzenleme yaptı. Beyaz ve siyah renk olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile pazara sunulan Bosch Condens 7000i W yoğuşmalı kombilerin, özellikle depolarda paketli halde birbirlerinden çok daha kolay ayırt edilebilmesi için aksiyon alındı. Cihazların paket etiketlerinin üzerinde yer alan model ve malzeme numarasına ilave olarak, renk seçeneği de yazılı biçimde ‘beyaz’ ve ‘siyah’ olarak belirtildi. Böylelikle, farklı renklerdeki cihazlar son kullanıcılara ulaşırken artık çok daha kolay ayrıştırılabilecek ve depolardan en hızlı şekilde sevk edilebilecek.

Her zaman her yerde “Önce Müşteri“ kültürü

Müşterilerini her zaman şirket vizyonu ve stratejisinin temeline koyan Bosch Termoteknoloji, bu bakış açısını daha da ileriye taşımak için 2019 yılında Önce Müşteri projesini başlatmıştı. Bu kapsamda şirket; Ar-Ge’den, ürünlerin son kullanıcıların evlerine girene kadar olan süreçlerini ele alarak birçok alanda projeler ve iyileştirme çalışmaları gerçekleştiriyor. Müşteri yolculuğunu tüm hatlarıyla dönüşümün önemli bir parçası olarak gören Bosch Termoteknoloji; Önce Müşteri bakış açısını her an ihtiyaç, beklenti ve talepleri değişen müşterilerinde aynı değerde tutmak ve hatta bir adım öteye taşımak için çalışıyor. Üretimden satış sonrası hizmetlere kadar tüm adımlarında, hızlı ve çevik aksiyonlar alarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Dizayn ödüllü Bosch Condens 7000i W, hayatı kolaylaştırıyor

Ön kapağı tamamen dayanıklı ve kırılmaz camdan yapılan Bosch Condens 7000i W yoğuşmalı kombiler, modern tasarımı ile öne çıkıyor. İki farklı renk seçeneğine sahip Bosch Condens 7000i W, dünyanın prestijli tasarım ödülü Reddot’ın da sahibi olmasıyla dikkat çekiyor. Şık ve dayanıklı tasarımının yanı sıra, hem kullanım hem de kurulum özellikleriyle kullanıcılarına hız ve kolaylık sağlıyor. Önemli bileşenlerinin tümüne cihazın ön taraftan erişilebilir yapısı sayesinde servis ve bakım işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi özellikleriyle, Condens 7000i W yoğuşmalı kombiler kullanıcıların zamanından da tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

İlgili Haberler

Bosch’un Hava Temizleme Cihazlarına German Design Awards’tan ‘Mükemmel Tasarım’ Ödülü

Bosch’un Hava Temizleme Cihazlarına German Design Awards’tan ‘Mükemmel Tasarım’ Ödülü

Bosch Termoteknoloji’nin ‘Her mevsim evinizde kaliteli hava’ mottosuyla pazara sunduğu Air 4000 ve Air 6000 Hava…
Çevre Dostu Bosch Termoteknoloji’den Yüksek Doğalgaz Tasarrufu Sağlayan Kombiler

Çevre Dostu Bosch Termoteknoloji’den Yüksek Doğalgaz Tasarrufu Sağlayan Kombiler

Bosch’un Condens serisi yoğuşmalı kombileri, ekonomik ve çevre dostu ısınma imkânı sağlarken, sessiz çalışma prensibi ve…
Bosch Termoteknoloji, 31 Ekim Tasarruf Günü’nde Çocuklarla Tasarruf Candır Şenliği Düzenledi

Bosch Termoteknoloji, 31 Ekim Tasarruf Günü’nde Çocuklarla Tasarruf Candır Şenliği Düzenledi

Bosch Termoteknoloji, atölye ve eğitici oyunlarla çocuklarda enerji tasarrufu hakkında bilinç ve farkındalık oluşturmak amacıyla 7…