Bosch Termoteknik Geleneksel İftar Yemeği’nde iş ortaklarıyla buluştu

Bosch Termoteknik Geleneksel İftar Yemeği’nde iş ortaklarıyla buluştu

Isıtma soğutma sektörünün lider markalarından Bosch Termoteknik, geleneksel iftar yemeğini bu yıl, ‘Büyük bir aileyiz, iftarda beraberiz” konseptiyle Four Seasons Hotel at The Bosphorus’ta gerçekleştirdiGeleneklerin yaşatıldığı, özenle hazırlanan iftar yemeğine; Gaz Şirketlerinden üst düzey yetkililer, Bosch Termoteknik yetkili bayileri, servisleri, iş ortakları, çalışanları ve basın mensuplarından oluşan yaklaşık 700 davetli katıldı.

Isıtma soğutma sektörünün lider markalarından Bosch Termoteknik, “ Büyük bir aileyiz, iftarda beraberiz “ konseptiyle Four Seasons Hotel at the Bosphorus’ta düzenlediği iftar yemeğinde; yetkili bayileri, servisleri, iş ortakları, gaz şirketlerinden yetkilileri ve çalışanlarını bir araya getirdi. Yaklaşık 700 davetlinin katıldığı iftar davetinde misafirler keyifli vakit geçirdiler.

İftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat, “Ramazan sofraları tüm ailenin bir araya geldiği, aile olgusunun en güzel şekilde yaşandığı sofralardır. Bugün burada, büyük ailemizin bir parçası olan siz değerli iş ortaklarımızla aynı sofrayı paylaşarak Ramazan’ın paylaşımcı ve birleştirici yönünü beraber yaşamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bosch Termoteknik Ailesinin giderek ne kadar da büyük bir aile olduğunu bugün burada bir kez daha görmek beni çok gururlandırıyor. Firmamız, sizlerin de varlığı ve değerli iş birliğimiz ile birlikte gücüne güç katarak büyümeye devam edecek.” dedi.

Geleneksel Bosch Termoteknik iftar yemeği için Four Seasons Hotel at The Bosphorus’a tekneyle transferleri sağlanan konuklar, İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında fasıl grubu eşliğinde keyifli vakit geçirdiler. Konuklar, etkinlik alanında canlı performans gerçekleştiren cam ve hattat sanatçılarını izlediler. Performanslar esnasında konuklara küçük hediyeler sunuldu. Osmanlı şerbeti ve macunun da ikram edildiği iftar yemeğinde konuklar fotoğraf köşesinde anı fotoğrafları çektirdiler. Geceye katılanlar arasında düzenelen sosyal medya fenomeni yarışması sonucu, birinciye ödülü takdim edildi. Tüm konuklar eski, özlenen Ramazanları Bosch Termoteknik Ailesiyle birlikte yaşadıkları için mutluluklarını dile getirdi.

İlgili Haberler

Bosch Termoteknik, Yoluna ‘Bosch Home Comfort Group’ İsmiyle Devam Ediyor

Bosch Termoteknik, Yoluna ‘Bosch Home Comfort Group’ İsmiyle Devam Ediyor

İklimlendirme sektöründe yüksek verimli ve çevre dostu ürünler geliştirerek evdeki yaşamı daha yeşil ve konforlu hale…
Bosch Termoteknik, 2022’de 4,5 Milyar Euro Rekor Satış Geliri Elde Etti

Bosch Termoteknik, 2022’de 4,5 Milyar Euro Rekor Satış Geliri Elde Etti

Isı pompası kategorisinde yüzde 54 büyüme  Bosch Termoteknik’in 2022 mali yılında satış gelirleri yaklaşık yüzde 12…
Bosch Termoteknik, İş Ortaklarına Yeni Kombisi Condens 1200 W’yi Tanıttı

Bosch Termoteknik, İş Ortaklarına Yeni Kombisi Condens 1200 W’yi Tanıttı

Bosch Termoteknik, yeni yoğuşmalı kombisi Condens 1200 W’yi iş ortaklarına tanıtmak üzere, Manisa Termoteknik Fabrikası İnovasyon…