Bosch Termoteknik, ‘Akıllı Gözlük’ Projesini Yeni Videosunda Tanıttı

Bosch Termoteknik, ‘Akıllı Gözlük’ Projesini Yeni Videosunda Tanıttı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Bosch Termoteknoloji, müşteri odaklı bakış açısını yansıtan “Teknik Destekte Akıllı Gözlük Projesi”nin paydaşlarına sağladığı avantajları YouTube videosunda anlattı.

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırma hedefiyle yeni projelere imza atan Bosch Termoteknik, Teknik Destek biriminde hayata geçirdiği “Akıllı Gözlük Projesi”nin tüm detaylarını ve akıllı gözlüklerin özelliklerini, Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman’ın yer aldığı videosunda paylaştı.

Proje ile Satış Sonrası Hizmetler departmanı altında yer alan Teknik Destek Biriminde çalışan uzmanlar, Orta Doğu ve Kafkaslar başta olmak üzere Türkiye’de bulunan tüm paydaşlarına kolay bir şekilde destek sağlayabiliyor. Paydaşlarının sahip olduğu akıllı gözlükler ile uzaktan, hızlı ve kesintisiz hizmet sunan Bosch Termoteknoloji paydaşlarından gelen soruları anında yanıtlayabiliyor. Cihazlar uzaktan, başarılı bir şekilde kontrol edilirken aynı zamanda, paydaşlardan gelen bilgiler doğrultusunda denetim de yapılabiliyor.

Akıllı gözlüklerin sahip olduğu ses teknolojisi sayesinde kulaklıkla konuşma ve anlık yazışmalar (chat) yapılabildiğini aktaran Bosch uzmanları, yazışmalar sırasında doküman veya metin paylaşımı gerçekleştirmenin hem kendi süreçlerini hem de paydaşlarının işlerini kolaylaştırdığının altını çiziyor. Sistemin aynı zamanda dil çevirisi özelliği bulunması sayesinde yabancı iş ortakları ile teknik konular için çok daha anlaşılabilir ve kolay bir iletişim kurulabiliyor.

Özellikle içinde bulunduğumuz bu dönemde Bosch uzmanları ve paydaşlarının hayatını kolaylaştıran proje için Bosch Termoteknik Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman: “Bosch Termoteknik olarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını “Önce Müşteri” bakış açımızla takip ediyoruz. Bu ihtiyaçlara en uygun ürün ve hizmetleri müşterilerimizle buluşturmak için çalışıyoruz. Rutinimizin değiştiği pandemi döneminde içinde bulunduğumuz süreci kolaylaştıran bir çalışmaya imza atarak Satış Sonrası Hizmetler Teknik Destek birimimizde “Akıllı Gözlük” sistemini uygulamaya aldık. Başarıyla yürüyen projemiz ile birlikte her zaman olduğu gibi geleceğin teknolojilerini heyecanla işimize adapte etmeye ve geleceği şekillendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

İlgili Haberler

Yeni Bosch Climate 2000 Klima ile Evin İklimini Kontrol Etmek Çok Kolay!

Yeni Bosch Climate 2000 Klima ile Evin İklimini Kontrol Etmek Çok Kolay!

Üstün Bosch teknolojisiyle, her eve uygun, tasarruflu ve güvenilir bir klima seçeneği olan yeni Bosch Climate…
Bosch Termoteknik, Yoluna ‘Bosch Home Comfort Group’ İsmiyle Devam Ediyor

Bosch Termoteknik, Yoluna ‘Bosch Home Comfort Group’ İsmiyle Devam Ediyor

İklimlendirme sektöründe yüksek verimli ve çevre dostu ürünler geliştirerek evdeki yaşamı daha yeşil ve konforlu hale…
Bosch Termoteknik, 2022’de 4,5 Milyar Euro Rekor Satış Geliri Elde Etti

Bosch Termoteknik, 2022’de 4,5 Milyar Euro Rekor Satış Geliri Elde Etti

Isı pompası kategorisinde yüzde 54 büyüme  Bosch Termoteknik’in 2022 mali yılında satış gelirleri yaklaşık yüzde 12…