Bosch Partner Program, üyesine aracını teslim etti

Bosch Partner Program, üyesine aracını teslim etti

Bosch Termoteknik iş ortaklarının işlerini ve uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağladığı sadakat programları, aynı zamanda kolayca toplanan puanlarla da üyelerine çeşitli hediyelere sahip olma fırsatı sunuyor. Bosch Termoteknik Sadakat Programı üyesi Fortes Mühendislik Doğalgaz, 2018 yılında etkin kullandığı programı sayesinde, kazandığı puanlarla araç almaya hak kazandı. Fortes Mühendislik Doğalgaz firmasına 07 Ocak 2019 tarihinde İstanbul’da düzenlenen ödül töreniyle hediyesini teslim edildi. Fortes Mühendislik Doğalgaz firması yetkililerine hediyelerini Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat teslim etti.

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü  Ali Aktaş: “Bosch Partner Program’ın sadece bir hediye portalı değil, bir iş modeli…”

Hediye tesliminde Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü  Ali Aktaş hediye teslim töreninde  yaptığı konuşmada; 2018 yılında da Bosch Termoteknik olarak Kazan-kazan stratejilerine uygun olarak iş ortaklarına sundukları Partner Program’ın, hediyeler kazandırmaya devam ettiğini ileterek; Bosch Partner Program’ın sadece bir hediye portalı olmadığını, aynı zamanda iş ortaklarının gelişimini destekleyen ve bu sayede son kullanıcıya verilen hizmet kalitesini artırdıkları bir iş modeli olduğunu ekledi.

Fortes Mühendislik Doğalgaz firması yetkililerine hediyelerini Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat teslim etti. 

Bosch Termoteknik ‘Sadakat’ programlarıyla üyelerine pek çok fırsat sunuyor.

Bosch Termoteknik, bayi iş ortaklarından oluşan Bosch Partner Program ile iş ortaklarıyla hem ‘Kazan-Kazan’ ilişkisi kuruyor hem de güçlü bir iletişim yürütüyor. Bu programlar aracılığıyla bayilerle iletişime geçme fırsatı artıyor ve sektörün geliştirilmesine katkı sağlanarak üyelerin desteklenmesi hedefleniyor. Bosch Partner Program ile bayiler; Bosch Termoteknik Manisa Fabrikasını ziyaret ederek üretimi yerinde görme fırsatı buluyorlar ve ayrıca ücretsiz teknik eğitimler, tabela, showroom ve pazarlama materyalleri gibi konularda da destekleniyorlar. Açık iletişimi odak noktasına koyan Bosch Termoteknik ayrıca Partner Destek Hattı ile üyelerinin sorularını telefon ve whatsapp üzerinden anında cevaplandırıyor.

İlgili Haberler

Kombi Klima Shop & Bosch Geleneksel Kıbrıs Bayi Toplantısı 01 – 03 Mart’da Düzenlendi

Kombi Klima Shop & Bosch Geleneksel Kıbrıs Bayi Toplantısı 01 – 03 Mart’da Düzenlendi

 Geleneksel Kıbrıs Bayi toplantısı, Acapulco Resort Convention Otel’de 300 kişinin katılımı ile gerçekleşti. 01 – 03…
İSİB’ten Climaticization&Refrigeracion Fuarına Milli Katılım Organizasyonu 

İSİB’ten Climaticization&Refrigeracion Fuarına Milli Katılım Organizasyonu 

Türk İklimlendirme Sektörünün küresel iş ortağı İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), İspanya’nın başkenti Madrid şehrinde 14-…
Türk İklimlendirme Sektörü’nden Azerbaycan’a İhracat Atağı

Türk İklimlendirme Sektörü’nden Azerbaycan’a İhracat Atağı

Türk İklimlendirme Sektörünün küresel iş ortağı İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), Azerbaycan’da 19-21 Ekim’de yapılan Aquatherm…