Avrupa Konutları Yenimahalle’nin Suyu da Ekomaxi’ye Emanet!

Avrupa Konutları Yenimahalle’nin Suyu da Ekomaxi’ye Emanet!

Su depolama sektörünün öncü markası Ekomaxi, Avrupa Konutları Yenimahalle projesinin de çözüm ortağı oldu. Projenin; kullanım suyu, yangın suyu, gri suyu, havuz depolama suyu ve bahçe suyu Ekomaxi’nin GRP ve Galvaniz Modüler Depolama Sistemleri sayesinde güvenle depolanacak.

‘Avrupa Konutları’ markasıyla birçok prestijli konut projesine imza atan Artaş İnşaat, yeni projesi Avrupa Konutları Yenimahalle’nin suyunu Ekomaxi güvencesiyle depolayacak.

50 bin metrekareye yakın arsa üzerinde konumlandırılan projedeki 17 blokta bulunan 754 daire ve 50 ticari ünitenin; kullanım suyu, yangın suyu, gri suyu, havuz depolama suyu ve bahçe suyu Ekomaxi’nin GRP ve Galvaniz Modüler Depolama Sistemleri ile depolanacak.

Suyun kalitesini koruyor

Ekomaxi galvaniz su depoları, yüksek mukavemeti ve yalıtım katsayısı ile aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda suyun kalitesini muhafaza ediyor.

Geleceğin mühendislik malzemesi olarak tanımlanan SMC’den (cam elyaf takviyeli güçlendirilmiş kompozit) üretilen Ekomaxi GRP modüler su depoları da yüksek mukavemeti ve yalıtım katsayısı ile aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda dış ortam şartlarından etkilenmiyor. UV ışınlarını geçirmeyen GRP depo panelleri, su içerisinde; yosun, mantar, bakteri oluşumunu önlüyor. +5 0C ila +50 0C sıcaklık aralığında depolanan suyun kalitesinde ve sertlik derecesinde hiçbir değişiklik veya bozulma olmuyor. Depo minimum 50 yıllık kullanım ömrü boyunca suyu güvenle muhafaza ediliyor. Ekomaxi, dünyada içme suyu kalitesinin ölçüm ve kontrol standartlarını belirleyen WRAS (Water Regulations Advisory Scheme) belgesiyle de suyu, kalitesini bozmadan, güvenle depoladığını tescilliyor.

Su depolama sistemlerine; hızlı, pratik ve güvenli bir yaklaşım getiriyor
Ekomaxi’nin galvaniz ve GRP depoları, modüler panelleri ile üretim ve kurulum süreçlerinde yatırımcılara büyük avantajlar sunuyor. Modüler panel çözümleri ile su depolama sistemlerine hızlı, pratik ve güvenli bir yaklaşım getiren Ekomaxi, projelere değer katmaya ve sağlıklı yaşamın destekçisi olmaya devam ediyor.

İlgili Haberler

Deprem Konutlarının Doğalgaz Baca Sistemleri, Ekomaxi’ye Emanet!

Deprem Konutlarının Doğalgaz Baca Sistemleri, Ekomaxi’ye Emanet!

Ekomaxi, deprem konutlarının doğalgaz baca sistemlerindeki çözüm ortağı oldu. “Doğalgaz baca sistemleri hem insan sağlığı hem…
Ekomaxi, Katıldığı Fuarlarla Globaldeki Güçlü Büyümesini Sürdürüyor

Ekomaxi, Katıldığı Fuarlarla Globaldeki Güçlü Büyümesini Sürdürüyor

Su depolama sektörünün öncü sanayi kuruluşlarından Ekomaxi, ihracat atağını fuarlarla desteklemeye devam ediyor. Fuarları, hedef pazarlardakitalebin…
Deprem Konutlarının İçme Suyu ve Gri Suyu, Ekomaxi Güvencesinde!

Deprem Konutlarının İçme Suyu ve Gri Suyu, Ekomaxi Güvencesinde!

Su depolama sektörünün lider markası Ekomaxi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından 11 ilde inşa edilen deprem konutlarının…