Alarko’dan Super Fit Kombi Kompakt Boyutlarda Süper Performans

Alarko’dan Super Fit Kombi Kompakt Boyutlarda Süper Performans

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, yeni Super Fit Kombi ile yüksek teknoloji ve üstün performansı bir araya getiriyor. Premiks yoğuşma teknolojisi kullanılan Super Fit Kombi, düşük yakıt tüketimiyle öne çıkıyor.

Alarko Carrier, her mekana uygun kompakt boyutlar, üstün teknoloji ve yüksek performansı bir araya getiren yeni Alarko Super Fit Kombi’yi geliştirdi.Çok dar bir derinliği olan Super Fit Kombi, mutfak dolaplarına kolayca sığıyor; üstün performansı ve düşük yakıt tüketimiyle hem bütçeyi hem de doğayı koruyor.

Alarko Super Fit, %97,9’a ulaşan verimi ile çok yüksek bir performansa sahip. Isıtma ve kullanım suyu için sürekli ve tam modülasyon sağlıyor. Donma koruması, pompa ve 3 yollu vana sıkışma önleme emniyetleri, otomatik hava atma programıyla emniyetli bir ısıtma imkanı sunuyor. Yerden ısıtmaya uygun olan cihaz, doğalgaz ve propan LPG ile çalışabiliyor. Güneş enerjisi sistemine pratik bir şekilde bağlanabilen cihaz, sıcak su arıtmada güneşten yararlanma olanağı sağlıyor.

Hafifliği ve kompakt boyutlarıyla öne çıkan Alarko Super Fit’in genişliği 43,7, yüksekliği 64 derinliği ise 25,6 cm. Premiks teknolojisi, ideal oranda karışmış olarak gelen gaz-hava karışımını çok düşük bir alev boyunda yakıyor. Düşük alev boyu, hem ses seviyesinin düşük olmasını sağlıyor, hem de yanma sonucu açığa çıkan zararlı baca gazı emisyonlarını en düşük seviyeye indiriyor.

Kullanıcı kontrolleri, kombinin ön yüzünde modern ve fonksiyonel bir kontrol paneli üzerinde yer alıyor. Kontroller, kalorifer sistemi sıcaklığının 30°C – 85°C, kullanım suyu sıcaklığının 35°C – 60°C arasında kolayca ayarlanabilmesini sağlıyor. Alarko Super Fit kombiler, kontrol paneli üzerindeki kolay ayar düğmeleri ve resetleme butonuyla sundukları kullanım kolaylığının yanı sıra estetik dış görünüşleriyle de öne çıkıyor.

En gelişmiş teknolojiler

Alarko Super Fit kombilerde, elektronik anakart gibi gelişmiş teknolojinin son ürünleri kullanılıyor. Elektronik anakart, uzak kontrolör iletişim ağı (opentherm protokolü), dış hava sensörü bağlantı imkanı, baca süpürme fonksiyonu, parametre programlama fonksiyonu, hata kodları ile arıza bildirimi ve USB ile program güncelleme gibi özellikleri bir araya getiriyor.

Super Fit kombilerin akıllı termostatı, dünyanın her yerinden akıllı telefon veya tablet ile kumanda edebilme imkanı sağlıyor. Termostat, anlık sıcaklık ayarlarına veya zaman programlarına erişim olanağı sunuyor.

İlgili Haberler

Alarko Carrier, Türkiye’nin En Başarılı Şirketleri Arasında Yer Aldı

Alarko Carrier, Türkiye’nin En Başarılı Şirketleri Arasında Yer Aldı

İklimlendirme sistemlerinin öncü markalarıdan Alarko Carrier, Türkiye’nin önde gelen 500 şirketinin belirlendiği “Fortune 500 Türkiye 2023”…
Alarko Carrier’ın “Okulların Havası Değişiyor” Projesi Brandverse Awards’dan Ödülle Döndü

Alarko Carrier’ın “Okulların Havası Değişiyor” Projesi Brandverse Awards’dan Ödülle Döndü

Alarko Carrier, iklimlendirme alanındaki uzmanlığını bir iyilik hareketine dönüştürdüğü “Okulların Havası Değişiyor” projesiyle Brandverse Awards 2024’te…
Alarko Carrier, Yeni VRF Klima Sistemi Carrier Super Y Serisi’ni Tanıttı

Alarko Carrier, Yeni VRF Klima Sistemi Carrier Super Y Serisi’ni Tanıttı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Alarko Carrier, inovatif tasarımlarına bir yenisini daha ekleyerek, VRF klima sistemlerinden ‘Carrier…