Alarko Carrier’dan Dikkat Çeken Video Projeleri

Alarko Carrier’dan Dikkat Çeken Video Projeleri

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, dijital yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 26 Haziran Dünya Soğutma Günü, 17 Temmuz Klimanın İcadı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi özel günlerde yayınladığı videolarla büyük beğeni toplayan Alarko Carrier, 10 Kasım için hazırladığı yeni video projesiyle de Mustafa Kemal Atatürk’ü andı.

Özel gün projelerine ayrıca önem verdiklerini söyleyen Alarko Carrier Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüdai Öztürk “Alarko Carrier olarak farklılaşmak, duygulara hitap etmek ve markamızın duyarlılıklarını vurgulamak için özel gün projelerini çok kıymetli buluyoruz. Hem markamız hem de ülkemiz adına önemli olan günlerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde takipçilerimizle iletişimimizi de güçlendiriyoruz.Her içeriğimizin yaratıcı ve yenilikçi olması için titizlikle çalışıyoruz. Son günlerde ise 10 Kasım’a özel hazırladığımız videoyu takipçilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.

 

26 Haziran Dünya Soğutma Günü

Alarko Carrier, Dünya Soğutma Günü kapsamında 26 Haziran tarihinde yayınladığı videoyla Kuzey Kutbu’ndaki ortalama buz kütlesinin son yıllarda ortalama 7.13 milyon km² azaldığını vurguladı. Alarko Carrier aynı zamanda da dünyanın dengesini bozmadan ısı dengesini ayarlamayı amaçladığını belirtti. Video ile sosyal medyada toplam 244.744 kişiye erişildi.

 

17 Temmuz Klimanın İcadı

Alarko Carrier, klimanın icadının yıl dönümünde, 118 yıldır hayalinin peşinden gittiği klimanın mucidi Willis H. Carrier’i saygıyla anarak koşullar ne olursa olsun ‘gerçek konfor’u sağlamaya çalıştığına dikkat çekti. Video ile sosyal medyada toplam 385.472 kişiye erişildi.

 

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim için ses getiren bir video hazırlayan Alarko Carrier, “Özgür bir ülkenin özgür kadınlarına inanıyorsan, destekliyorsan sanatı ve sanatçıyı, umudun gençlikteyse senin de, birlikte güzelsek eğer hadi as bayrakları! 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun!” diyerek kalplere dokundu. Video ile sosyal medyada toplam 599.915 kişiye erişildi.

Özlem Dolu 10 Kasım

Alarko Carrier, 10 Kasım için hazırladığı videoyla sosyal medyanın takdirini topladı. “İstersek dünyayı ısıtalım, senin bir bakışın kadar içleri ısıtamayız.” diyerek Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, saygı ve özlemle andı. Video ile sosyal medyada toplam 1.386.858 kişiye erişildi.

 

İlgili Haberler

Alarko Carrier, Yeni VRF Klima Sistemi Carrier Super Y Serisi’ni Tanıttı

Alarko Carrier, Yeni VRF Klima Sistemi Carrier Super Y Serisi’ni Tanıttı

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Alarko Carrier, inovatif tasarımlarına bir yenisini daha ekleyerek, VRF klima sistemlerinden ‘Carrier…
Alarko Carrier, Türkiye İklimlendirme Sektörünün En Değerli Markası Seçildi

Alarko Carrier, Türkiye İklimlendirme Sektörünün En Değerli Markası Seçildi

Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme çözümleri sağlayıcısı Alarko Carrier, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan…
Alarko Carrier, Hijyenik Klima Santralleri Alanındaki Tecrübesini Dubai’de Paylaştı

Alarko Carrier, Hijyenik Klima Santralleri Alanındaki Tecrübesini Dubai’de Paylaştı

İklimlendirme sistemlerinin öncü markalarından Alarko Carrier, AHI Carrier tarafından 1-2 Mayıs 2024 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen “Meeting…