Alarko Carrier, Sektörel Gelişmeleri Mechtalks’ta Katılımcılarla Paylaştı

Alarko Carrier, Sektörel Gelişmeleri Mechtalks’ta Katılımcılarla Paylaştı

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) ve Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği (MTMD) ev sahipliğinde düzenlenen MechTalks, bu sene “Doğru, Temiz, Güvenli ve Etkin Enerji” temasıyla gerçekleşti. Farklı panellerde konuşmacılarıyla yer alan Alarko Carrier aynı zamanda etkinliğin platin sponsorluğunu da üstlendi. 

Bu yıl “Doğru, Temiz, Güvenli ve Etkin Enerji” temasının işlendiği MechTalks, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği (MTMD) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

24 Kasım 2022 tarihinde Mandarin Oriental Otelde gerçekleştirilen ve ülke kalkınmasına, sosyal refahın artmasına, sürdürülebilirliğe, istikrarın sağlanmasına ve rekabet gücünün artırılmasına katlı sağlamayı amaçlayan etkinliğin platin sponsorluğunu üstlenen Alarko Carrier, iki farklı panelde yer aldı.

MechTalks’un “İyi Uygulamalar” paneline konuşmacı olarak katılan Alarko Holding Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Direktörü Tal Garih “dijital dönüşüm” konulu konuşmasında, dijital dönüşümün şirketlerde ve iş çevrelerinde yaratacağı değişim ve iş yapma şekillerinde ortaya çıkaracağı kapsamlı değişikliklerle ilgili detaylı bilgiler aktardı.

Etkinliğin “Düşük Delta T Sendromu” panelinde Alarko Carrier Ankara Ofis Sistem Satışları Departmanı Satış Müdürü Mehmet Samet Uslu ‘Seri Bağlı Chiller’ konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Klimalar artık dekorasyonun bir parçası oldu
Panellerin yanı sıra etkinlikte bir stand ile de katılım gerçekleştiren Alarko Carrier, burada Toshiba Haori klimaları sergileyerek etkinlik katılımcılarına cihazlarla ilgili bilgiler aktarma fırsatı elde etti. Haori klimalar, bulunduğu ortamın dekoratif yapısına uygun renk ve desenlerle değiştirilebilir kılıf olanakları ile dikkat çekti. Renk kartelasında bulunan 10 farklı renk ve desende kılıflar standart olarak sağlanırken ayrıca kullanıcının kendi mobilya ve ev dekorasyonuna uygun renklerde hazırlanabilen kılıflarda kullanılabiliyor.

İlgili Haberler

Doğru Isınma Yöntemleri ile Tasarruf Etmenin Yolları  

Doğru Isınma Yöntemleri ile Tasarruf Etmenin Yolları  

Oturulan yapının bulunduğu cephenin, evin gün boyunca aldığı ışık miktarının ve inşası esnasında ısı yalıtımında kullanılan…
Alarko Carrier 10. Kez İhracatta En Başarılılar Arasında

Alarko Carrier 10. Kez İhracatta En Başarılılar Arasında

Alarko Carrier, 2022 yılında gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleriyle İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından İhracatın Liderleri ödül…
Carrier Geleceğin Ürünü Olan Monoblok Isı Pompasını Ürün Gamına Dahil Etti

Carrier Geleceğin Ürünü Olan Monoblok Isı Pompasını Ürün Gamına Dahil Etti

İklimlendirme sektörüne doğa dostu ürünleriyle öncülük eden Alarko Carrier, Carrier markasıyla ısıtma, soğutma ve sıcak suda…