2025 Hedefimiz “Yenilikçi Çözümler ve Yüksek Kalite”

2025 Hedefimiz “Yenilikçi Çözümler ve Yüksek Kalite”

Kalite anlayışı ve hedeflerini, tesislerinde kurmuş olduğu sistemlerden müşterilerine sunduğu ürün/hizmetlere kadar her aşamaya yansıtmayı ilke edinen GF Hakan Plastik, GF’in 2025 stratejisi olan “yenilikçi çözümler ve yüksek kalite“ hedefi ile çalışmalarına yön veriyor.

Her yıl Kasım ayının ikinci perşembe günü Dünya Kalite Günü ve kalite konusunda farkındalığın artırılması amacına paralel olarak Kasım ayının ikinci haftası Avrupa Kalite Haftası olarak kutlanıyor. Bu yıl 10 Kasım tarihine denk gelen Kalite Günü dolayısıyla bir açıklamada bulunan GF Hakan Plastik yetkilileri, sektöre kazandırmış oldukları yeniliklerle geçmişten bugüne öncü bir marka olmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdiler.

“Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’de yeniliklere imza atan, plastik boru sektöründe öncü bir marka olarak anıldık ve bunun gururunu yaşıyoruz. Öncü olmak, pek çok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Bunun için daha fazla hassasiyet, hız ve kalite ile her gün daha iyi olmak için çalışıyoruz.

GF, akış çözümleri tedarikçisi olarak lider bir marka.Her zaman yenilikçi, enerji tasarruflu çözümler ile müşterilerimizi destekleyeceğimize söz veriyoruz. Yenilikçi çözümler ve yüksek kalite, en güçlü yanımızı oluşturuyor.  Kalitenin, sadece üretim birimi olarak değil, kuruluşların bütünündeki yönetim, insan kaynakları, tedarikçiler, vb. tüm unsurlar ve süreçlerin etkileşimi ile yakalandığına inanıyoruz. “Her şey birbirine bağlıdır” ifademizle Dünya Kalite Günü ve Avrupa Kalite Haftası’nı kutluyoruz.

Bu yıl Dünya Kalite Günü çok anlamlı bir güne denk geliyor. Daha 1920’lerden başlayarak kalıcı motivasyon, yaratıcılık, sürekli gelişme, eğitim, kalite, insana ön sırada değer verme gibi pek çok kalite değerini Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarken uygulayan Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz”.

İlgili Haberler

GF Hakan Plastik Kurşunsuz Sistemleri ile Çevre ve Sağlık için Olumsuz Etkileri Azaltıyor

GF Hakan Plastik Kurşunsuz Sistemleri ile Çevre ve Sağlık için Olumsuz Etkileri Azaltıyor

GF Hakan Plastik,” Çevresel Kirlenmeye Karşı Önlem Alma” taahhüdü için güçlü duruşunu pazara sunduğu yeni ürünlerle…
GF Hakan Plastik, ISK-SODEX İstanbul 2023’de Sürdürülebilir Sistem Çözümleri ile Yerini Aldı

GF Hakan Plastik, ISK-SODEX İstanbul 2023’de Sürdürülebilir Sistem Çözümleri ile Yerini Aldı

GF Hakan Plastik doğayla uyumlu, çevreci yaklaşımla üretilen sistemlerinin yanı sıra ürünlerin özelliklerini deneyimleme imkanı sunan…
GF Hakan Plastik’e “İnsana Saygı Ödülü”

GF Hakan Plastik’e “İnsana Saygı Ödülü”

GF Hakan Plastik, 2025 stratejisindeki İnsana Yatırım hedefinin başarısını belgelendirdi. İnsan Kaynağı’na göstermiş olduğu önemi Kariyer.Net’in…