2022’de de Çok Çalıştık, Çok Şey Başardık, Çok Yorulduk, Çok Eğlendik…

2022’de de Çok Çalıştık, Çok Şey Başardık, Çok Yorulduk, Çok Eğlendik…

İmbat İklimlendirme olarak, 2022 Yılına 30. yaşını geride bırakmış olarak girdik ve yılın üçüncü çeyreğini yaşarken birçok gelişmeyi de sürdürmeye devam ediyoruz.

30 yıldır ar-ge yatırımı yaparak, yeni ürün ve teknoloji üreterek, birçok ilke imza atarak, ihracata odaklı çalışarak, enerji verimliliğini ve kaliteyi ön planda tutarak hareket ettik. Stratejilerimiz doğrultusunda, kurumsal yapımızı güçlendirerek çalışmayı ve üretmeyi aralıksız sürdürüyoruz.

Kurumsallaşma, stratejik hedeflerimiz ve değerlerimizin gerekleri içinde davranarak  hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemenin haklı gururu içindeyiz.

Fabrikamız, genişledi ve yenilendi, depo ve üretim bantları düzenimiz, daha efektif ve hızlı üretim yapacak biçimde reorganize edildi.

Web sitemiz yenilendi, daha kurumsal ve global bir anlayışla revize edildi. Dokümantasyon çalışmalarımız  yapıldı, belgelerimiz güncellendi ve tanıtım filmimiz yenilendi.

Kadromuz hem mavi yaka ve hem beyaz yaka  yönünden genişledi, aramıza profesyonel yeni arkadaşlar katıldı ve buna bağlı ofis, araç, ekipman, servis gibi gerekler hızla tamamlandı.

28 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde Milano’da gerçekleşen Mostra Convegno Expocomfort 2022 fuarına katıldık ve pandemi sebebi 4 yıl sonra gerçekleştirilen fuarda ürünlerimizi başarıyla sergiledik. En büyük ihracatımızın  Avrupa ülkelerine olduğu  ve Avrupa pazarının gereklerine ve standartlarına uygun üretim yapan bir firma olarak fuarda her zaman ki gibi yerimizi aldık.

“30. yıl İzmir Buluşmaları” etkinliğimiz kapsamında, bir yıldır özellikle tasarım firmalarını parti parti  fabrikamızda ağırlamaya devem ettik. Bu kapsamda, 27-28 Mayıs tarihlerinde, Ankara , İstanbul, Konya ve Eskişehir’in seçkin proje firmalarından büyük bir grubu İzmir’de  fabrikamızda  ağırladık. Eylül ayı itibarıyla misafirperverliğimizi sürdürecek şekilde hazırlıklar ve  çalışmalar yapıyoruz.

Yanı sıra başta Avrupa ve CIS Ülkeleri ile  Rusya , Irak , İsrail ,Cezayir gibi ülkelerden bir çok müşteri ve partner firma ile fabrikamızda toplantılar yaptık. Satışını gerçekleştirdiğimiz projelerin cihaz testleri için gelen teknik grupları ağırladık.

2022 Faaliyet Dönemi İlk Yarıyıl (1 Ocak – 30 Haziran) Değerlendirme Toplantısını gerçekleştirdik .

Tüm departmanlarımız faaliyet raporlarını sundular
Global piyasalarda yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen kurumsal süreçlerde, bütçe  gerçekleşmesinde,  % 80 ihracat artış oranında ve buna bağlı olarak üretim kapasite artışında , hedef pazarlarda marka bilinirliğinde ve daha bir çok alanda gerçekleştirdiğimiz performans kutlamaya değer idi.

Pandemi süresince  yapamadığımız biz bize etkinlikleri de özlemiştik . Tüm İmbat çalışanları hep birlikte bir  akşam yemeği organizasyonunda hem yorgunluğumuzu attık   hem başarılarımızı kutlayıp  gönlümüzce eğlendik.

 

İlgili Haberler

İmbat SODEX2023’te İnovasyon Yumurtalarının Kuş Olup Uçma Öyküsünü Sergiledi

İmbat SODEX2023’te İnovasyon Yumurtalarının Kuş Olup Uçma Öyküsünü Sergiledi

Sektörün iklimlendirme ihtiyaçlarına yönelik güvenilir, yenilikçi ve verimli ürünler üreten İmbat İklimlendirme 2023 Sodex fuarında İmbat…
2023 Yılı İçerisinde İmbat Firmasının Katıldığı Etkinlikler

2023 Yılı İçerisinde İmbat Firmasının Katıldığı Etkinlikler

2020 ve 2021 yılları maalesef pandemi ile geçti ve sektör buluşmaları ertelendi, pandemi sonrası İmbat, bu…
Afrika’nın Bir Ucunda da İMBAT İKLİMLENDİRME Var

Afrika’nın Bir Ucunda da İMBAT İKLİMLENDİRME Var

Sierra Leone Cumhuriyeti, Batı Afrika’da bir ülkedir. Elmas madenleri bakımından son derece zengindir ve endüstrisi, madencilik (elmas,…