Bosch Termoteknoloji, Partner Program Üyeleri ile Elazığ’da Buluştu.

Türkiye genelinde düzenlediği “Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarında Partner Program üyeleriyle bir araya gelen Bosch Termoteknoloji, son toplantısını Elazığ’da gerçekleştirdi.

Bosch Termoteknoloji, “Termoteknolojinin Geleceği” Elazığ toplantısıyla Partner Program üyeleri ile buluştu. Elazığ – Double Tree by Hilton Hotel’de18 Eylül tarihinde gerçekleştirilen toplantı; şirket sunumuyla başlayıp, dijital dönüşüm sunumu, ürün sunumu ve Partner Program bilgilendirme sunumları ile devam etti. Toplantılarda Dijital Dönüşüm eğitimi de veren Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyelerini hem hem dijital çağa hazırlamayı hedefliyor hem de geleceğin kombi ustalarının gelişimine verdiği önemi gösteriyor.
Bilgilendirici sunumlar ve soru-cevap kısımlarından sonra toplantılar, akşam yemeği ile son bulacak.
 
Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program
Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.